Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31330000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабельна збірка KINGSIGNAL HCAHY-50-9 1/2 S Superflex N-Male to N-male 30 м (пара)
Оголошено2 вер. 17:37
Прийом пропозицій8 вер. 18:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабельна збірка Kingsignal
Оголошено31 серп. 16:59
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект коаксіальних кабелів RG8 (30 м)
Оголошено31 серп. 12:05
Прийом пропозицій6 вер. 12:03 – 9 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-29-000634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель коаксіальний Kingsignal HCAHY50-9 1/2 S Superflex
Оголошено29 серп. 17:27
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоаксіальний кабель
Оголошено28 серп. 16:26
Прийом пропозицій28 серп. 16:26 – 5 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-01-012044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для організації та проведення тренінгу «Розв’язування астрономічних задач» в межах Відкритої освітньої лабораторії
Очікувана вартість25 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель RG-213/U, м
Очікувана вартість129 684,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикабель
Ім'я:Полуніна Наталія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542776515 Факс:+380542617341ЄДРПОУ:40356714Очікувана вартість600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі згідно коду ДК 021:2015: 31330000-8 «Коаксіальні кабелі»,
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоаксіальні кабелі
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Очікувана вартість150 706,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31330000-8 Коаксіальні кабелі
Очікувана вартість89 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-23-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель коаксіальний RG-8-49 П
Оголошено23 серп. 18:44
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість168 552,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-23-000053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляRF-1/2 Коаксіальний гофрований кабель
Оголошено23 серп. 09:30
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість507 960,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-22-000496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель RG-8-49П
Оголошено22 серп. 18:47
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість122 935,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-22-000356-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоаксіальний кабель RG-8-ТС90, з конектором N-Type- N-Type, 30 м (2 дроти)
Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКоаксіальні кабелі
Ім'я:Золотоноша Костянтин МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380504807092 ЄДРПОУ:26640040Оголошено22 серп. 13:37
Прийом пропозицій27 серп. 15:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-013795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКоаксіальний кабель RG-58-V70 - 110 бухт. (100 м.-1 бухта.)
Оголошено20 серп. 20:22
Прийом пропозицій26 серп. 17:00 – 2 вер. 17:00Очікувана вартість121 100,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-001606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКоаксіальний кабель
Оголошено20 серп. 10:01
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-004366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSLL-400 Коаксіальний кабель з малими втратами GL (RG-8/U) TM Selteg, в кількості 1000 погонних метрів, за кодом ДК 31330000-8 Коаксіальні кабелі.
Очікувана вартість69 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКоаксіальний кабель з малими втратами
Оголошено18 серп. 08:29
Прийом пропозицій22 серп. 09:00 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 980 000,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто