Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321300-5»

  • ID: UA-2026-09-02-009958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Кабель ВВГнг 4х150 мм2

    Ім'я:
    Труш ПрАТ "ЛЛРЗ" гос
    E-mail: [email protected] Телефон: 032 2375201 ЄДРПОУ:
    00740599
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:22

    Прийом пропозицій
    8 вер. 15:00 – 11 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    433 500,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 2 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-002167-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015 – 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі високої напруги (кабель КГНВнг 4*70 (Е)); кабель КВВГ 7*1,5)

    Ім'я:
    Оксана ДВОРЕЦЬКА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 360,96 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003058-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабельна лінія електропостачання (код ДК 021:2015-31320000-5 Електророзподільчі кабелі)

    Ім'я:
    Леся Вовк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459850762 ЄДРПОУ:
    37606428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    91 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-005495-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Провід АС 400/51)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 423 191,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006175-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Провід електричний ПВС 3х2,5 (білий)

    Ім'я:
    Сапріна Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 ЄДРПОУ:
    01992376
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-004911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель 2X(F)KL2Y-SC-WTC 1x1200RMS/275 132kV

    Ім'я:
    Костєва Марія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380676039936 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 773 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-003335-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель АСБл-10 3х120 для забезпечення безперебійного живлення тягової підстанції

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    277 896,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-010747-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електророзподільні кабелі (код ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі)

    Ім'я:
    Кудько Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980516153 ЄДРПОУ:
    22203362
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 005,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-011494-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель АСБл-10 3х120 для забезпечення безперебійного живлення тягової підстанції

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 17:30

    Прийом пропозицій
    21 лип. 17:30 – 29 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    240 767,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-009086-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель АСБл-10 3х120 для забезпечення безперебійного живлення тягової підстанції

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 14:41

    Прийом пропозицій
    30 черв. 14:41 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    288 921,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-006542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Високовольтні кабелі

    Ім'я:
    Поліщук Альона Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
    03357168
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 13:13

    Прийом пропозицій
    30 черв. 13:13 – 9 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    508 632,22 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-29-007592-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Олександр Бітик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459769836 Веб сайт:
    http://vodokanal-irpen.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    03362471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 14:51

    Прийом пропозицій
    29 черв. 14:51 – 7 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    2 700 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-003525-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кабель КВВГ нг-LS

    Ім'я:
    Іванова Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:
    +380544631473
    Веб сайт:
    http://ohtec.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40050036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    441 490,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-001880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Юлія Лещук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505749514 Веб сайт:
    https://10pol.city.kh.ua/
    ЄДРПОУ:
    24341622
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    960,12 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-013631-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:31320000-5 Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Світлана Соляник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957062100 Веб сайт:
    http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
    ЄДРПОУ:
    42228027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    46 285,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-012397-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:31320000-5 Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Світлана Соляник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957062100 Веб сайт:
    http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
    ЄДРПОУ:
    42228027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 425,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-014103-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Кабель АСБл-10 3х120 для забезпечення безперебійного живлення тягової підстанції

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 19:32

    Прийом пропозицій
    3 черв. 19:32 – 11 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    288 921,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-05-14-007204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Високовольтні кабелі

    Ім'я:
    Бриндак Яна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
    03348471
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 13:20

    Прийом пропозицій
    14 трав. 13:20 – 22 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 614 025,60 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-008438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Провід МФ, ПЕТ-155, ПЩ, ПСДКТ-Л

    Ім'я:
    Чобіт Христина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322377779 ЄДРПОУ:
    03328406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 трав. 14:01

    Прийом пропозицій
    12 трав. 14:01 – 20 трав. 14:00
    Очікувана вартість

    9 851 868,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-05-05-010620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 31320000-5 Електророзподільні кабелі

    Ім'я:
    Олена Баланчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674736817 ЄДРПОУ:
    31448144
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 15:08

    Прийом пропозицій
    5 трав. 15:08 – 17 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    340 868,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 29 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro