Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321220-0»
-
ID: UA-2026-08-26-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість1 511,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж
Очікувана вартість3 249,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід мідний ПВС 3х4,0, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість2 097,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель
Очікувана вартість18 764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі середньої напруги
Очікувана вартість16 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабелі середньої напруги
Очікувана вартість5 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід електричний
Очікувана вартість4 515,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі ПВС
Оголошено31 лип. 14:58
Прийом пропозицій31 лип. 14:58 – 8 серп. 00:01Очікувана вартість224 433,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід самоутримний ізольований, провід скручений без електричної ізоляції, кабель силовий напругою 1-15 кВ
Оголошено31 лип. 13:46
Прийом пропозицій31 лип. 13:46 – 8 серп. 09:00Очікувана вартість22 991 025,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 - Електророзподільні кабелі (Провід, Кабель)
Очікувана вартість41 728,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід силовий
Оголошено24 лип. 16:10
Прийом пропозицій24 лип. 16:10 – 3 серп. 00:01Очікувана вартість51 712,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромережі (Електропровід)
Очікувана вартість220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 Електророзподільні кабелі (провід з'єднувальний)
Очікувана вартість342,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель мідний ВВГ 3х2,5, Провід мідний ПВС 4х6,0, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість7 106,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-003283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель, Провід ПВЗ
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість734 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПроводи електричні мідні
Ім'я:Ковальов Андрій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380363343770 Факс:+380363343770ЄДРПОУ:37344625Очікувана вартість36 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006463-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні кабелі
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Очікувана вартість129 013,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-001061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість795,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід ПВС 3*2,5 (ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги))
Очікувана вартість299,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель ВВГнг-LS 5*4 (ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі (31321220-0 Кабелі середньої напруги))
Очікувана вартість5 496,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro