Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321210-7»
-
ID: UA-2026-09-02-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (кабель гнучкий (31321210-7 Кабелі низької напруги))
Оголошено2 вер. 12:58
Прийом пропозицій2 вер. 12:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)
Оголошено31 серп. 14:21
Прийом пропозицій31 серп. 14:21 – 9 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено27 серп. 16:33
Прийом пропозицій27 серп. 16:33 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-008161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід ВПП
Оголошено26 серп. 14:26
Прийом пропозицій26 серп. 14:26 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-001772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено19 серп. 10:11
Прийом пропозицій19 серп. 10:11 – 10 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-25-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість2 982,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід з'єднувальний
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість46 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель АВВГнг
Очікувана вартість7 092 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Оголошено21 серп. 14:39
Прийом пропозицій21 серп. 14:39 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-006629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-709_31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі ВВГнг в асортименті)
Оголошено21 серп. 13:03
Прийом пропозицій21 серп. 13:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 239,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість6 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід в асортименті
Оголошено18 серп. 09:57
Прийом пропозицій18 серп. 09:57 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість21 654,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)
Оголошено17 серп. 12:12
Прийом пропозицій17 серп. 12:12 – 31 серп. 21:00Очікувана вартість945 246,20 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-008365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель ВБбШв, КВБбШв
Оголошено14 серп. 14:51
Прийом пропозицій14 серп. 14:51 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість298 029,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Оголошено13 серп. 14:39
Прийом пропозицій13 серп. 14:39 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-006476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСиловий кабель ВВГнг-LS 1×240 (або еквівалент) за ДК 021:2015 код CPV - 31320000-5 «Електророзподільні кабелі»
Оголошено11 серп. 13:28
Прийом пропозицій11 серп. 13:28 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-011837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель ПВС. Код за ДК 021:2015 - 331320000-5 Електророзподільні кабелі.
Очікувана вартість748,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабель та провід
Оголошено6 серп. 10:34
Прийом пропозицій6 серп. 10:34 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість117 927,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 31320000-5 - Електророзподільні кабелі (провід)
Очікувана вартість900,71 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro