Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321200-4»
-
ID: UA-2026-09-03-008118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі гнучкі
Оголошено3 вер. 14:00
Прийом пропозицій3 вер. 14:00 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-007689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельна продукція
Оголошено3 вер. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 13:44 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (кабель гнучкий (31321210-7 Кабелі низької напруги))
Оголошено2 вер. 12:58
Прийом пропозицій2 вер. 12:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)
Оголошено31 серп. 14:21
Прийом пропозицій31 серп. 14:21 – 9 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено27 серп. 16:33
Прийом пропозицій27 серп. 16:33 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-008161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід ВПП
Оголошено26 серп. 14:26
Прийом пропозицій26 серп. 14:26 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-001772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено19 серп. 10:11
Прийом пропозицій19 серп. 10:11 – 10 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-03-009097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід мідний ПВС 3х1,5, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість1 430,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість4 180,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість1 511,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість2 982,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід з'єднувальний
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість46 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель АВВГнг
Очікувана вартість7 092 912,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж
Очікувана вартість3 249,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Оголошено21 серп. 14:39
Прийом пропозицій21 серп. 14:39 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-006629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-709_31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі ВВГнг в асортименті)
Оголошено21 серп. 13:03
Прийом пропозицій21 серп. 13:03 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 239,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід ПВС 5х2,5 33КМ
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість6 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід мідний ПВС 3х4,0, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість2 097,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro