Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321100-3»
-
ID: UA-2026-09-02-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі: Силовий Кабель АВБбШв 4*16
Очікувана вартість60 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипровід СИП4
Очікувана вартість6 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Оголошено21 серп. 14:39
Прийом пропозицій21 серп. 14:39 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-008187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Оголошено13 серп. 14:39
Прийом пропозицій13 серп. 14:39 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,05 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-009785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід ізольований
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено6 серп. 16:16
Прийом пропозицій6 серп. 16:16 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість22 582 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-011805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамоутримний провід
Оголошено5 серп. 17:04
Прийом пропозицій5 серп. 17:04 – 16 серп. 08:00Очікувана вартість1 015 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-005031-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід самоутримний ізольований, провід скручений без електричної ізоляції, кабель силовий напругою 1-15 кВ
Оголошено31 лип. 13:46
Прийом пропозицій31 лип. 13:46 – 8 серп. 09:00Очікувана вартість22 991 025,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-011716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі та проводи
Ім'я:Кравцов Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:03348471Оголошено28 лип. 17:19
Прийом пропозицій28 лип. 17:19 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 093 576,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-006267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричний кабель
Ім'я:Остащенко Руслана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Очікувана вартість123 785,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід СІП-4 4х16 за кодом ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Оголошено30 черв. 14:37
Прийом пропозицій30 черв. 14:37 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість19 950,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-22-006737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектророзподільні кабелі
Оголошено22 черв. 13:22
Прийом пропозицій22 черв. 13:22 – 30 черв. 10:00Очікувана вартість835 700,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-003691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабелі (провід СИП)
Очікувана вартість99 973,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-011447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПровід самонесучий СІП-4 2*16, Провід самонесучий СІП-4 4*25
Оголошено6 трав. 15:32
Прийом пропозицій12 трав. 00:00 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість87 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-23-003808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипровід СИП4
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість21 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-000433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровода
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість23 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-007815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід СИП 4 4х16
Очікувана вартість1 894,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-21-000732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Електророзподільні кабелі» Код ДК 021:2015 – 31320000-5 Електророзподільні кабелі.
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено21 бер. 21:23
Прийом пропозицій21 бер. 21:23 – 31 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість60 238 144,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-008391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричний кабель
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125672Оголошено20 бер. 13:50
Прийом пропозицій20 бер. 13:50 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 174,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-20-004556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід самоутримний ізольований, провід самоутримний захищений, провід скручений без електричної ізоляції, провід настановний, провід з’єднувальний, провід емальований, провід обмотувальний
Оголошено20 бер. 11:29
Прийом пропозицій20 бер. 11:29 – 28 бер. 09:00Очікувана вартість20 817 472,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-001713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів. придбання матеріалів для ремонту електромереж, а саме провід, кабель електролітичний
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість947 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro