Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31321000-2»
-
ID: UA-2026-09-03-008118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабелі гнучкі
Оголошено3 вер. 14:00
Прийом пропозицій3 вер. 14:00 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-007689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельна продукція
Оголошено3 вер. 13:44
Прийом пропозицій3 вер. 13:44 – 21 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-009958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКабель ВВГнг 4х150 мм2
Оголошено2 вер. 15:22
Прийом пропозицій8 вер. 15:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (кабель гнучкий (31321210-7 Кабелі низької напруги))
Оголошено2 вер. 12:58
Прийом пропозицій2 вер. 12:58 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабельно-провідникова продукція)
Оголошено31 серп. 14:21
Прийом пропозицій31 серп. 14:21 – 9 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено27 серп. 16:33
Прийом пропозицій27 серп. 16:33 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-008161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПровід ВПП
Оголошено26 серп. 14:26
Прийом пропозицій26 серп. 14:26 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-19-001772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКабельно-провідникова продукція
Оголошено19 серп. 10:11
Прийом пропозицій19 серп. 10:11 – 10 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-04-002413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель СІП 2/25; Кабель СІП 2/4
Очікувана вартість2 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід мідний ПВС 3х1,5, код ДК 021:2015 (CPV) : 31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість1 430,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі: Силовий Кабель АВБбШв 4*16
Очікувана вартість60 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 – 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабелі високої напруги (кабель КГНВнг 4*70 (Е)); кабель КВВГ 7*1,5)
Очікувана вартість63 360,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість4 180,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипровід СИП4
Очікувана вартість6 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість11 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабельна лінія електропостачання (код ДК 021:2015-31320000-5 Електророзподільчі кабелі)
Очікувана вартість91 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31320000-5 Електророзподільні кабелі
Очікувана вартість1 511,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для монтажу кондиціонерів
Очікувана вартість2 982,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПровід з'єднувальний
Очікувана вартість16 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільні кабелі
Очікувана вартість46 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro