Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31230000-7»

  • ID: UA-2026-08-28-001406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31230000-7 - Частини електророзподільної чи контрольної апаратури Запасні частини до вимикачів

    Ім'я:
    Рекун Жанна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 09:56

    Прийом пропозицій
    28 серп. 09:56 – 11 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    99 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 14 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-004190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Устаткування систем управління резервних дизель-генераторів

    Ім'я:
    Криниця Максим Євгенович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:34

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:34 – 4 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    387 800 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 18 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011741-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини електророзподільної чи контрольної апаратури

    Ім'я:
    Вікторія Голубенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442067918 Веб сайт:
    https://www.navs.edu.ua/
    ЄДРПОУ:
    08751177
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 120,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009689-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратури (скрепа)

    Ім'я:
    Інна Климук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673621788 ЄДРПОУ:
    03352283
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 284,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-005131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гібридний інвертор EDON EPM-ECO-6,2KW

    Ім'я:
    Санченко Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442000326 ЄДРПОУ:
    05417101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 588,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002114-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект скла для камериMini-PROTEAN

    Ім'я:
    Санченко Ольга Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442000326 ЄДРПОУ:
    05417101
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 320,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-30-000075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини електророзподільної чи контрольної апаратури

    Ім'я:
    Шикова Вікторія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687859556 ЄДРПОУ:
    02219760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 080,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-005758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Регулятор частоти

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004906-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Реле контролю напруги, код ДК 021:2015: 31230000-7 - Частини електророзподільної чи контрольної апаратури

    Ім'я:
    Рабенко Надія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442803610 ЄДРПОУ:
    35692211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 548,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    AC/DC перетворювач

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-001733-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31230000-7 – Частини електророзподільної чи контрольної апаратури

    Ім'я:
    Станіслав Давидов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612711406 Веб сайт:
    http://vodokanal.zp.ua/
    ЄДРПОУ:
    03327121
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:03

    Прийом пропозицій
    25 серп. 10:03 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    545 027,60 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-002738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автоматичні вимикачі

    Ім'я:
    Рибак Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677670600 ЄДРПОУ:
    24223578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 141,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-004875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Наконечники

    Ім'я:
    Сергій Ходань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678031022 Веб сайт:
    http://bctm.com.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    04654336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 734,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007913-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект для ремонту лічильника електроенергії

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:31

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:31 – 27 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    4 975 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-001013-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ex9BS 1P В16, Автоматичний вимикач 4,5 kA, хар-ка В, 16A, 1P; Ex9BS 3P C32, Автоматичний вимикач 4,5 kA, хар-ка C, 32A, 3P; Коробка нульова з’єднувальна в корпусі; Шина з’єднувальна 63/3; Корпус металевий e.mbox.pro.w.24 IP31 вбудований на 24 модуля; Клемна колодка SEZ Е.4101, 1х35/16+кр; Кришка … захисна металева універсальна KOPOS FUR 24R

    Ім'я:
    Трохимчук Діана Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412262366 ЄДРПОУ:
    22059181
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Електрична апаратура

    Ім'я:
    Латиш Сергій Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 ЄДРПОУ:
    00480247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 серп. 14:53

    Прийом пропозицій
    20 серп. 16:00 – 25 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 031 040,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006612-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31230000-7 - Частини електророзподільної чи контрольної апаратури Запасні частини до вимикачів

    Ім'я:
    Рекун Жанна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661117447 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:38

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:38 – 24 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    99 300,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-004399-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31230000-7 по ДК 021:2015 - Частини електророзподільної чи контрольної апаратури (ЗІП до ВНВ). РПЗ - 9.378.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 11:45

    Прийом пропозицій
    14 серп. 11:45 – 25 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    729 148,50 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-000761-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контактор

    Ім'я:
    Бор Ігор Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 ЄДРПОУ:
    23293513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 580,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-011415-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перемикач силовий, код ДК 021:2015: 31230000-7 - Частини електророзподільної чи контрольної апаратури

    Ім'я:
    Рабенко Надія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442803610 ЄДРПОУ:
    35692211
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 234 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro