Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224700-9»

  • ID: UA-2026-09-01-001080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Елементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)

    Ім'я:
    Євген Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982264824 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:54

    Прийом пропозицій
    1 вер. 09:54 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    27 806,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 21 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011378-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробки точкові та вузлові з кришкою

    Ім'я:
    Гриців Мар'яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960176380 ЄДРПОУ:
    20565299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008043-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Елементи електричних схем

    Ім'я:
    Катерина Кулінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661671208 ЄДРПОУ:
    05478841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    111,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розетка, коробка розподільна за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015: 31220000-4 "Елементи електричних схем"

    Ім'я:
    Людмила ЖИТНИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954307129 Веб сайт:
    https://vesnyanska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20883438
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    145,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007204-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розетки, коробка інстр.

    Ім'я:
    Блащишин Наталія Богданівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505501472 ЄДРПОУ:
    37894565
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    944,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009243-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електротовари для Михайлівського СБК

    Ім'я:
    Наталія Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт:
    https://gromada.org.ua/gromada/tsarichanka/obgruntuvannya-procedur-zakupivel-na-2026-rik-15-26-22-29-12-2025/
    ЄДРПОУ:
    41050131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    405,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-22-000087-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Декоративний старовинний патрон Е27 для лампи; Гільза мідна ENERGIO GT-25; Багатофункціональне реле часу DigiTOP PB-2H; Коробка для зовнішнього монтажу HausMark поліпропілен IB402

    Ім'я:
    Коваль Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 612,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000893-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні матеріали ( 31220000-4 Елементи електричних схем)

    Ім'я:
    Хоменко Олександр Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442483042 ЄДРПОУ:
    02070909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 312,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-007860-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Елементи електричних схем

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 14:18

    Прийом пропозицій
    19 серп. 14:18 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    28 649,93 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-008307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розетка, коробка установча

    Ім'я:
    Тетяна Гарасимів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380354121513 ЄДРПОУ:
    00728799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-16-000226-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробка ел. зєдн п/розетку, Коробка розгалуж 100, Розетка Тюна 2-на з/з, Розетка Тюна 1-на з/з, Коробка електр. євро, Підрозетник Schneider, Розетка 1 з/з Schneider, Розетка комп'ютерна Schneider, Рамка 3гн Schneider (код ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем)

    Ім'я:
    Ірина Мацькович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956415501 ЄДРПОУ:
    45582433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 608,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-003480-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31220000-4 Елементи електричних схем (вилка, коробка, розетка, шина, наконечник, клема)

    Ім'я:
    Ірина Шара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472550959 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 11:13

    Прийом пропозицій
    14 серп. 11:13 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    27 980,92 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-012177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробка монтажна

    Ім'я:
    Дука Валерія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976902298 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001980-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Монтажні коробки

    Ім'я:
    Зозуляк Валентина Григорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122371 Факс:
    +380434122371
    ЄДРПОУ:
    07686118
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    221,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-001702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Лінійна арматура

    Ім'я:
    Бор Ігор Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380542659748 ЄДРПОУ:
    23293513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 10:09

    Прийом пропозицій
    12 серп. 10:09 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    98 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-012199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вилки, колодки клемні, коробки установчі, подовжувачі та розетки (Державний бюджет)

    Ім'я:
    Шарандіна Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:
    44550814
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    94 128,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Розетка Тюна 2-на з/з, Розетка Алсу 1-на з/з з/кр, Підрозетник, Розетка 1 з/з Schneider, Розетка комп Schneider, Рамка 2-а Schneider, Розетка 1-на з/з Шнайдер, Рамка 2гн Шнайдер, Розетка комп'ютерна Шнайдер (код ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем)

    Ім'я:
    Ірина Мацькович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380956415501 ЄДРПОУ:
    45582433
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 728,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-002665-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробка установча під бетон, 31220000-4 Елементи електричних схем за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

    Ім'я:
    Тетяна Самчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:
    42789094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-000349-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Елементи електричних схем

    Ім'я:
    Окушко Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683691749 ЄДРПОУ:
    01991501
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 490,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-005296-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробка бетон не збірна без саморіза (для розетк, вимик) євро без вух 31224700-9, Коробка монтажна бетон 2-на Копос 31224700-9, Коробка монтажна гіпс 3-на Копос з еласт заглушками 31224700-9, Коробка під гіпсокартон глибока Копос з еласт заглушками 31224700-9, Коробка під гіпсокартон Копос з еласт … заглушками Д73мм 31224700-9, Коробка під гіпсокартон набірна 31224700-9, Рамка Lezard 2-а біла Lesya горизонтальна 31224100-3, Розетка 1 нак сір з/з IP54 VIKO Palmiye 31224100-3

    Ім'я:
    Наталія Садівнича
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675574757 ЄДРПОУ:
    13939138
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 111,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 86 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro