Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224500-7»
-
ID: UA-2026-08-27-011501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі контактної мережі
Оголошено27 серп. 16:40
Прийом пропозицій27 серп. 16:40 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Лінійна арматура для повітряних ліній електропередач» код ДК 021:2015 — 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено27 серп. 16:31
Прийом пропозицій27 серп. 16:31 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач, розетка, вилка
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31220000-4 - Елементи електричних схем
Очікувана вартість643,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000485-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискачі
Очікувана вартість2 100,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт (затискачі)
Ім'я:Гончаренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485225241 Факс:+380485225125ЄДРПОУ:32353064Очікувана вартість576,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлемник
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість14,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари для Михайлівського СБК
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено21 серп. 17:14
Прийом пропозицій21 серп. 17:14 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість283 123,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-009620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач анкерний АЗ 2х(16-25)-дріт
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач, роз’єм для причіпа
Очікувана вартість265,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 755,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина з’єднувальна, затискач
Очікувана вартість1 100,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтом.вим., затискач
Очікувана вартість1 248,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено19 серп. 14:18
Прийом пропозицій19 серп. 14:18 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 649,93 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-001534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31220000-4 по ДК 021:2015 – Елементи електричних схем (Реле, вилки, розетки та затискачі). РПЗ-9.327.
Оголошено17 серп. 10:13
Прийом пропозицій17 серп. 10:13 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість368 680,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі контактної мережі
Оголошено14 серп. 11:03
Прийом пропозицій14 серп. 11:03 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість201 645,10 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення
Очікувана вартість30 191,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-005283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗажими контактні (код ДК 021:2015 – 31220000-4 - Елементи електричних схем)
Очікувана вартість33,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro