Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224300-5»
-
ID: UA-2026-08-27-011467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено27 серп. 16:38
Прийом пропозицій27 серп. 16:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка силова настіна 32\5 IP44 Bemis BC1-3505-2535 (кут.90); Подовжувач VIOLUX 3р 5м + вимикач; Коробка евро установча ГКМ жовта; Коробка установочна з'єднувальна Scheider PLANK Electric MB001 65*45; Розетка EL-BI Alsu 2-на накладна біл. б\з
Очікувана вартість1 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем (Колодка клемна)
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка 1-на з/к біла накл, коробка розподільна (ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість398,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка зовнішня 1-на чорний графіт VIDEX BINERA IP20,Вилка VIOLUX каучукова пряма 16А, Колодка з/з 4 входи LETITIA LEZARD
Очікувана вартість311,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектророзподільна та контрольна апаратура (розетки, вилки)
Ім'я:Семенюк Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:+380414340321ЄДРПОУ:01991599Очікувана вартість558,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ’єднувальні коробки
Очікувана вартість2 405,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетки, вилки, колодки, коробки
Очікувана вартість2 283,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-008579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолодки електричні,вилки
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК:021:2015:31220000-4 Елементи електричних схем.(розетки; коробки розподільчі; коробка монтажна; клемна колодка; наконечники без ізоляції мідні; вилка з/з 16А чорна.)
Очікувана вартість6 676,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозподільчі коробки
Очікувана вартість669,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-003420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка з'єднання JXHG 05-8-S, відповідний код 31224300-5.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Очікувана вартість6 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем (провід, кабель, гофротруба, автоматичний вимикач, обмежувач перенапруги, тощо)
Очікувана вартість63 119,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для обслуговування вуличного освітлення
Оголошено17 лип. 11:51
Прийом пропозицій17 лип. 11:51 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 401 328,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем різні
Очікувана вартість23 401,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-003084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка 1- на без заземлення, Розетка 2- на без заземлення, Вилка електрична, Короб 16*16
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб кабельний
Очікувана вартість290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-005382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем
Очікувана вартість230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка інсталяційна ДУ 65 мм. (установча бетон) Аско
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість90,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка подвійна з заземленням. Коробка розподільна 85*85*40. Провід ПВС 2х2.5 33КМ
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість678,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro