Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224200-4»
-
ID: UA-2026-08-29-000622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоз'єм GMOB тип N male тато для кабелю фідер 1/2 SF Super Flex, (зовнішній діаметр кабелю 13.6мм)
Оголошено29 серп. 17:21
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-10-005226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем
Очікувана вартість1 323,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-013121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість732,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-012865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-20-012329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для утримання мереж зовнішнього освітлення Сторожинецької міської ради
Очікувана вартість89 458,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-02-007445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-005270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗ'єднувач антенного кабелю ЕМТ гніздо F-гніздо F хром; Розгалужувач телевізійний ЕМТ на 2 виходи + 3 F-роз'єми 2-0140; Вилка електрична кутова UP! (Underprice) YК-206B-BK із заземленням 220В 16А ІР20 пластик чорний
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість829,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-010624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиN штир прямий роз’єм G37 (SLL-400), паяння/збірка ІР67
Очікувана вартість31 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-18-008925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач на СІП прокол., контактор ПМ 2-25-10, сутінкове релє напр.
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість11 245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-01-002471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка 1 Із заз
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-06-001738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач, клемник
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість10 063,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-01-20-013259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Елементи електричних схем (лінійна арматура ЛЕП)» код ДК 021:2015 — 31220000-4 Елементи електричних схем.»
Ім'я:Науменко Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380577401485 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено20 січ. 2025 15:08
Прийом пропозицій20 січ. 2025 15:08 – 28 січ. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість754 083,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-17-000749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилки, розетки та інші елементи електричних систем
Очікувана вартість6 591,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-08-000947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлементи електричних схем
Оголошено8 серп. 2024 09:27
Прийом пропозицій14 серп. 2024 09:00 – 18 серп. 2024 08:00Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-08-009823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-18-011853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31224500-7. Приладдя для ізоляції кабелів
Ім'я:Дорош Надія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673109851 Факс:+380322421933ЄДРПОУ:03348577Оголошено18 бер. 2024 16:51
Прийом пропозицій18 бер. 2024 16:51 – 26 бер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість137 484,94 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-20-008952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШина з'єднувальна, наконечники
Очікувана вартість603,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-26-001902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж.
Очікувана вартість441,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-22-000413-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж, згідно ДК 021:2015 - 31220000-4: Елементи електричних схем
Очікувана вартість2 845,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-15-006263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилка переносна IVN 3232, Перемикач мережа-генератор PSA-463 (31220000-4 "Елементи електричних схем")
Очікувана вартість30 800,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro