Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224100-3»
-
ID: UA-2026-09-02-005112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
Оголошено2 вер. 12:05
Прийом пропозицій2 вер. 12:05 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-001080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено1 вер. 09:54
Прийом пропозицій1 вер. 09:54 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРозетки та вилки
Оголошено29 серп. 10:20
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено27 серп. 16:38
Прийом пропозицій27 серп. 16:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка з з/к Makel IP20, біла та розетка 2-на з з/к біла
Очікувана вартість238,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 579,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоза зовнішня, розетка, вимикач
Очікувана вартість14 155,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-009116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем (вилка кутова з кільцем з/з RIGHT HAUSEN, гніздо штепсельне б/з RIGHT HAUSEN, подовжувач PANASONIC 3 гнізда 3м чорний/сірий)
Очікувана вартість2 224,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем (ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість2 478,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-002150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка 2-на зовнішня (код ДК 021:2015 - 31220000-4 - Елементи електричних схем)
Очікувана вартість179,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелементи електричних схем -31220000-4 елементи електричних схем
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-001582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем - Вилка з з/к пряма
Очікувана вартість187,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка накладна, короб
Очікувана вартість820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка, вимикач, коробка розподільна, Код ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схем (31224100-3 Вилки та розетки; 31224000-2 З'єднувачі та контактні елементи; 31224700-9 Монтажні коробки)
Очікувана вартість742,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів та кабельної продукції для облаштування вузла обліку в житловому будинку в селищі Царичанка по вул.Травнева, буд.4 кв.2
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007287-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем ( колодка, євровилка,розетка,наконечник)
Очікувана вартість828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка
Очікувана вартість322,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач, розетка, вилка
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка (Код ДК 021:2015 - 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro