Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31224000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-005112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки (31224100-3 Вилки та розетки), вилки (31224100-3 Вилки та розетки), подовжувачі (31224810-3 Подовжувальні кабелі), розгалужувач (31220000-4 Елементи електричних схем))
Оголошено2 вер. 12:05
Прийом пропозицій2 вер. 12:05 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-001080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем (ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено1 вер. 09:54
Прийом пропозицій1 вер. 09:54 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем за кодом ДК 021:2015:31220000-4 «Елементи електричних схем»
Ім'я:Усатенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено31 серп. 15:02
Прийом пропозицій31 серп. 15:02 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-006149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКлеми акумуляторної батареї
Оголошено31 серп. 14:04
Прийом пропозицій31 серп. 14:04 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-001301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодовжувачі
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:21313677Оголошено31 серп. 10:07
Прийом пропозицій31 серп. 10:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-29-000622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРоз'єм GMOB тип N male тато для кабелю фідер 1/2 SF Super Flex, (зовнішній діаметр кабелю 13.6мм)
Оголошено29 серп. 17:21
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-29-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляРозетки та вилки
Оголошено29 серп. 10:20
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеталі контактної мережі
Оголошено27 серп. 16:40
Прийом пропозицій27 серп. 16:40 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем за кодом ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Яна Римська-ЛищенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт: ЄДРПОУ:39609111Оголошено27 серп. 16:38
Прийом пропозицій27 серп. 16:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Лінійна арматура для повітряних ліній електропередач» код ДК 021:2015 — 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено27 серп. 16:31
Прийом пропозицій27 серп. 16:31 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодовжувачі на котушці (ДК 021:2015: 31220000-4 — Елементи електричних схем)
Оголошено27 серп. 15:34
Прийом пропозицій27 серп. 15:34 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-007008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗ’єднувачі та контактні елементи
Оголошено27 серп. 14:04
Прийом пропозицій27 серп. 14:04 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-000201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетки та інше)
Оголошено26 серп. 08:18
Прийом пропозицій26 серп. 08:18 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач 5м, 3х2,5 мм², згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31220000-4 - Елементи електричних схем
Очікувана вартість18 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем ( колодка, євровилка,розетка,наконечник)
Очікувана вартість828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач
Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка
Очікувана вартість322,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатискач, розетка, вилка
Очікувана вартість710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011997-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка (Код ДК 021:2015 - 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість405,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011653-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетки
Очікувана вартість4 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro