Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31223000-5»
-
ID: UA-2026-08-22-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративний старовинний патрон Е27 для лампи; Гільза мідна ENERGIO GT-25; Багатофункціональне реле часу DigiTOP PB-2H; Коробка для зовнішнього монтажу HausMark поліпропілен IB402
Очікувана вартість3 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетки, вилка, вимикачі, патрони
Очікувана вартість7 715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено19 серп. 14:18
Прийом пропозицій19 серп. 14:18 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 649,93 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-001534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31220000-4 по ДК 021:2015 – Елементи електричних схем (Реле, вилки, розетки та затискачі). РПЗ-9.327.
Оголошено17 серп. 10:13
Прийом пропозицій17 серп. 10:13 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість368 680,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-21-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелементи електричних схем
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка 1 накладна 7805, патрон Е-27 подвісний, код за ДК 021:2015- 31220000-4 Елементи електричних схем (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 31224100-3 Вилки та розетки, 31223000-5 Лампові патрони)
Очікувана вартість330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-002622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість550,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість3 612,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 лип. 14:27
Прийом пропозицій2 лип. 14:27 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість258 011,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-006840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлєма зєднувальна універсальна 2 отвори, Клемна колодка 12 мм/15 А, Патрон Чорний Гладкий, Колодка 3 сіра. Х-tendia USD, Вилка MAKEL 16A заз.кутова
Очікувана вартість231,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон для лампочки
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (патрон)
Очікувана вартість45,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРетро патрон кольору латунь Е27
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилки, патрони, розетки, коробки електромонтажні, коробки розподільчі, клемні колодки (код ДК 021:2015 – 31220000-4 - Елементи електричних схем)
Очікувана вартість2 069,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон керамічний (код 31220000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість399,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-010461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПатрон Е27; Вилка 16 А; Розетка
Очікувана вартість464,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-013410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість66 786,11 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено27 трав. 15:20
Прийом пропозицій27 трав. 15:20 – 4 черв. 15:00Очікувана вартість3 435 333,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-004504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка без з/к зовнішня штепсельна VERA біла, патрон Е27 підвісний, карболіт, чорний (Е27Н12П-01)
Очікувана вартість276,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLUXEL Розетка Опера накладна 2001, LUXEL Розетка Опера подвійна із заземленням 2008 накладна, Розетка з заземленням біла ASFORA, Розетка подвійна Primera біла 3007, Патрон пластиковий Е27 чорний, LUXEL Розетка Опера з заземленням 2004 накладна
Очікувана вартість2 624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro