Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221700-8»
-
ID: UA-2026-08-27-005396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНульова шина універсальна, ПЗВ АББ 25А
Очікувана вартість1 479,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле бойлера
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем (провід, кабель, гофротруба, автоматичний вимикач, обмежувач перенапруги, тощо)
Очікувана вартість63 119,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-011575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем згідно ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено25 черв. 16:24
Прийом пропозицій25 черв. 16:24 – 3 лип. 09:00Очікувана вартість794 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-010414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі, вилки, розетки
Очікувана вартість5 536,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-004243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість5 537,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем: вилки, розетки, реле
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено13 квіт. 16:49
Прийом пропозицій13 квіт. 16:49 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість298 330,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-25-007418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 31220000-4 — Елементи електричних схем
Очікувана вартість11 485,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-013416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено23 бер. 16:41
Прийом пропозицій23 бер. 16:41 – 31 бер. 08:00Очікувана вартість353 737,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-013532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Вилки та розетки для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість7 356,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-008631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Мікропроцесорний пристрій типу MRZS» код ДК 021-2015: ДК 021 2015-31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено11 бер. 14:12
Прийом пропозицій11 бер. 14:12 – 19 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 250 833,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-24-001982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для проведення ремонтих робіт господарським способом (реле напруги, колодки з кнопкою 3 гнізда та 4 гнізда)
Очікувана вартість3 373,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле напруги 16а din рнм 316
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість1 477,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-010105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні реле
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість27 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-009303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапобіжники-автомати
Очікувана вартість436,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-006999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 31220000-4 Елементи електричних схем (реле)
Очікувана вартість3 468,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-005773-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31220000-4 - Елементи електричних схем (Реле напруги)
Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-012129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле напруги РНПП 311 М (ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем (31221700-8 Реле із захистом від перевантаження))
Очікувана вартість1 530,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-22-000542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMY-2 (AC20) реле проміжні електромагнітні малогабаритні АСКО
Очікувана вартість670,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-20-015778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні реле для проведення ремонтів електроустановок тягових підстанцій
Оголошено20 січ. 16:32
Прийом пропозицій20 січ. 16:32 – 28 січ. 10:00Очікувана вартість118 100,00 грн
з ПДВЗавершена