Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221600-7»
-
ID: UA-2026-08-22-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративний старовинний патрон Е27 для лампи; Гільза мідна ENERGIO GT-25; Багатофункціональне реле часу DigiTOP PB-2H; Коробка для зовнішнього монтажу HausMark поліпропілен IB402
Очікувана вартість3 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор UEC 11810 18А 220В/АС3 1НО; Таймер електро-мех SUL 181h Аско (добовий)
Очікувана вартість3 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення
Очікувана вартість30 191,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиреле часу
Очікувана вартість3 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-000795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрокол на СІП, трійник, вилка, підрозетник, розетка, реле часу, колодка, рамка, вилка
Очікувана вартість4 181,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор UEC 22510 25А 220В/АС3 1НО; Шина нульова ВС-508 6х9мм 8 отв. з ізолятором; Таймер електро-мех SUL 181h Аско (добовий)
Очікувана вартість2 502,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31220000-4 Елементи електричних схем (Реле)
Оголошено9 лип. 15:32
Прийом пропозицій9 лип. 15:32 – 23 лип. 11:00Очікувана вартість27 176,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-02-004522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 лип. 14:27
Прийом пропозицій2 лип. 14:27 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість258 011,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем згідно ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем
Ім'я:Бурмістров Кирило ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 Веб сайт: ЄДРПОУ:32121458Оголошено25 черв. 16:24
Прийом пропозицій25 черв. 16:24 – 3 лип. 09:00Очікувана вартість794 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-003950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено17 черв. 11:19
Прийом пропозицій17 черв. 11:19 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-012876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотореле Ферон SEN 26 день/нгіч,зажимс проколюючий 16-95,4-35 великий
Очікувана вартість3 135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилка, таймер часу, маса
Очікувана вартість1 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-001558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Натяжний зажим, Реле часу, Перехідник, Патрон,)
Очікувана вартість1 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-010118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле СР8Т1 220В
Очікувана вартість2 352,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено19 трав. 10:05
Прийом пропозицій19 трав. 10:05 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-01-003842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення
Очікувана вартість29 801,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено24 квіт. 12:56
Прийом пропозицій24 квіт. 12:56 – 4 трав. 10:00Очікувана вартість1 773 402,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Вимикач, Реле часу.,Кабель АВВГ, Патрон, Перехідники, , Натяжний з-м.)
Очікувана вартість1 748,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-009422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВилка, розетка, клема, фотореле, таймер часу
Очікувана вартість1 114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-013416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено23 бер. 16:41
Прийом пропозицій23 бер. 16:41 – 31 бер. 08:00Очікувана вартість353 737,00 грн
без ПДВЗавершена