Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221400-5»
-
ID: UA-2026-08-21-000893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали ( 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість13 312,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМатеріали для обслуговування вуличного освітлення
Оголошено17 лип. 11:51
Прийом пропозицій17 лип. 11:51 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 401 328,85 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-11-000180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлемник_TNSy_Кінцевий клемник ККИ 5*1/4_TNSy5501011; Контактор_TNSy_КММ49511 95А 230В/АС3 1NC_ TNSy5504004; Контактор_TNSy_КММ23201 32А 230В/АС3 1NC_ TNSy5503974; Вілка _DELUX_СТ24_кутова однофаз. із з/к 16А, 250V, 3500W, біла
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість2 996,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-002039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість1 901,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-003950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено17 черв. 11:19
Прийом пропозицій17 черв. 11:19 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолодка з’єднувальна, Реле різних споживачів
Очікувана вартість285,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-008182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле регулятор напруги
Очікувана вартість300,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено19 трав. 10:05
Прийом пропозицій19 трав. 10:05 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-24-006930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено24 квіт. 12:56
Прийом пропозицій24 квіт. 12:56 – 4 трав. 10:00Очікувана вартість1 773 402,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-14-003624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка подвійна з заземленням – ДК 021:2015 код 31224100-3 Вилки та розетки, реле напруги - ДК 021:2015 код 31221400-5 Реле змінної напруги, клемна колодка - ДК 021:2015 код 31224000-2 З’єднувачі та контактні елементи)
Очікувана вартість23 194,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-13-006980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем: вилки, розетки, реле
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено13 квіт. 16:49
Прийом пропозицій13 квіт. 16:49 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість298 330,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-005617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелементи електричних схем
Очікувана вартість3 941,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-003969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено11 бер. 11:11
Прийом пропозицій11 бер. 11:11 – 23 бер. 14:00Очікувана вартість131 360,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-23-004328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле напруги VP-3F40A
Ім'я:Синявський Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380459447880 ЄДРПОУ:38337116Очікувана вартість3 312,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-18-011797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31220000-4 Елементи електричних схем (Реле контролю струму)
Оголошено18 лют. 15:48
Прийом пропозицій18 лют. 15:48 – 26 лют. 11:00Очікувана вартість58 284,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-010972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 31220000-4 Елементи електричних схем(Запобіжник плавкий,реле напруги,вилка пряма проста)
Очікувана вартість3 370,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-02-005359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле напруги
Очікувана вартість28 821,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-29-008799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість3 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-14-014340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем (ДК 021:2015 31221400-5 Реле змінної напруги: Реле напруги РНПП-302)
Очікувана вартість4 572,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-018492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле електромеханічне ERM4-024DCL 4p
Ім'я:Хора Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380442498999 Факс:+380442498999Веб сайт: ЄДРПОУ:05493562Очікувана вартість714,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro