Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221300-4»
-
ID: UA-2026-09-01-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка силова настіна 32\5 IP44 Bemis BC1-3505-2535 (кут.90); Подовжувач VIOLUX 3р 5м + вимикач; Коробка евро установча ГКМ жовта; Коробка установочна з'єднувальна Scheider PLANK Electric MB001 65*45; Розетка EL-BI Alsu 2-на накладна біл. б\з
Очікувана вартість1 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура
Очікувана вартість8 601,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка, коннектор
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні та господарчі товари
Очікувана вартість745,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-001486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 31220000-4 Елементи електричних схем(Розетки,вимикач,перемикач)
Очікувана вартість2 238,77 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка)
Очікувана вартість40,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелементи електричних схем
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31221300-4 Розеткове реле
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-010094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Роз'єми)
Очікувана вартість24,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-000068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено6 лип. 08:10
Прийом пропозицій6 лип. 08:10 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість40 339,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-009966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка стайціонарна, вилка переносна
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 : 31220000-4 Елементи електричних схем. Вимикач 1-ий внутр. Лезард. Розетка 2- на внутр. б/заз. Лезард
Очікувана вартість986,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-003817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено15 черв. 11:34
Прийом пропозицій15 черв. 11:34 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість48 407,52 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-001182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем
Очікувана вартість1 489,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-010253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021: 2015 31220000-4 Елементи електричних схем (Розетка із заземленням Viko Linnera без шторок без кришки білий 90400008, Рамка чотиримісна Viko Linnera універсальна білий 90480004, Рамка двомісна Viko Linnerа універсальна білий 90480002, Вимикач двоклавішний Viko Linnera без підсвітки білий
90400002, Коробка установча Haus Mark 30 шт. поліпропілен MBag03) Очікувана вартість6 494,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-002421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиелементи електричних схем
Очікувана вартість1 205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-001097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодовжувач електричний, розетка, колодка для переноски, колодна на 6 з заземленням ( ДК 021-2015 -31220000-4 - Елементи електричних схем )
Ім'я:Кащук Ганна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384121394 Факс:+380384121394ЄДРПОУ:14153339Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-007088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка монтажна OBO Bettermann 240 x 190 x 95 мм (тип Т250 IP 66), Розетка електрична
Очікувана вартість894,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro