Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221200-3»
-
ID: UA-2026-08-31-005961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальні реле
Очікувана вартість586,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Проміжне реле, Гільза, Трифазне реле, Вилка, Наконечники)
Очікувана вартість4 938,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Проміжне реле, Розетка, Вилка)
Очікувана вартість1 767,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиреле
Очікувана вартість252,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи електричних схем різні
Очікувана вартість23 401,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-004522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 лип. 14:27
Прийом пропозицій2 лип. 14:27 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість258 011,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-003151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні реле для проведення поточного ремонту автомобільного транспорту - 31220000-4 Елементи електричних схем за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 276,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле проміжні та Вимикач кінцевий
Очікувана вартість2 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодовжувачі
Оголошено18 черв. 11:12
Прийом пропозицій18 черв. 11:12 – 26 черв. 14:00Очікувана вартість21 070,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-003950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено17 черв. 11:19
Прийом пропозицій17 черв. 11:19 – 25 черв. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-004555-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле 12V
Очікувана вартість50,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-001558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле контролю фаз
Очікувана вартість4 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-003586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикачі, розетки, коробки, подовжувачі
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено4 черв. 10:57
Прийом пропозицій4 черв. 10:57 – 12 черв. 13:00Очікувана вартість112 096,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-010250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено27 трав. 15:20
Прийом пропозицій27 трав. 15:20 – 4 черв. 15:00Очікувана вартість3 435 333,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено19 трав. 10:05
Прийом пропозицій19 трав. 10:05 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість1 892 052,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-06-001226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж
Очікувана вартість1 869,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-009860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали ( 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість22 445,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-006930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеле
Оголошено24 квіт. 12:56
Прийом пропозицій24 квіт. 12:56 – 4 трав. 10:00Очікувана вартість1 773 402,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-13-006980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем: вилки, розетки, реле
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено13 квіт. 16:49
Прийом пропозицій13 квіт. 16:49 – 21 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість298 330,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-09-004072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали ( 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість6 998,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro