Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31221000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-007646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем за кодом ДК 021:2015:31220000-4 «Елементи електричних схем»
Ім'я:Усатенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:40108688Оголошено31 серп. 15:02
Прийом пропозицій31 серп. 15:02 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-004383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31220000-4 Елементи електричних схем Реле
Оголошено27 серп. 11:53
Прийом пропозицій27 серп. 11:53 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-013052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_299_ВО: Електричні реле (Лот 1 -31220000-4 Елементи електричних схем, Лот 2 -31220000-4 Елементи електричних схем, Лот 3 -31220000-4 Елементи електричних схем, Лот 4 -31220000-4 Елементи електричних схем)
Оголошено26 серп. 17:24
Прийом пропозицій26 серп. 17:24 – 10 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-04-01-013574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок дешифратора БИ-ДАМ код ДК 021:2015 -31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено1 квіт. 19:38
Прийом пропозицій1 квіт. 19:38 – 13 квіт. 12:00 -
ID: UA-2026-04-01-013479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок дешифратора БС-ДАМ код ДК 021:2015 - 31220000-4 Елементи електричних схем
Оголошено1 квіт. 19:08
Прийом пропозицій1 квіт. 19:08 – 13 квіт. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка силова настіна 32\5 IP44 Bemis BC1-3505-2535 (кут.90); Подовжувач VIOLUX 3р 5м + вимикач; Коробка евро установча ГКМ жовта; Коробка установочна з'єднувальна Scheider PLANK Electric MB001 65*45; Розетка EL-BI Alsu 2-на накладна біл. б\з
Очікувана вартість1 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-005961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальні реле
Очікувана вартість586,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж (матеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ), (код ДК 021:2015 -31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість5 465,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНульова шина універсальна, ПЗВ АББ 25А
Очікувана вартість1 479,46 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура
Очікувана вартість8 601,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-22-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДекоративний старовинний патрон Е27 для лампи; Гільза мідна ENERGIO GT-25; Багатофункціональне реле часу DigiTOP PB-2H; Коробка для зовнішнього монтажу HausMark поліпропілен IB402
Очікувана вартість3 612,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозетка, проколюючі,дін-рейка, коробка герметична, скрепа, гофра та датчик сутінковий.
Очікувана вартість1 828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеле напруги 1ф 40
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричні матеріали ( 31220000-4 Елементи електричних схем)
Очікувана вартість13 312,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор_SCHNEIDER_LC1D18B7_18A НО+НЗ 24V 50/60 ГЦ
Очікувана вартість4 906,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001897-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеєстратор напруги
Оголошено20 серп. 10:12
Прийом пропозицій20 серп. 10:12 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 320,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-000462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем (Проміжне реле, Гільза, Трифазне реле, Вилка, Наконечники)
Очікувана вартість4 938,78 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи електричних схем
Оголошено19 серп. 14:18
Прийом пропозицій19 серп. 14:18 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість28 649,93 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31220000-4 Елементи електричних схем. Придбання обладнання для ЗТП – 323 та РП – 31. Реле-повторювач - РР
Очікувана вартість12 597,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro