Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31219000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.
Оголошено26 серп. 14:17
Прийом пропозицій26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-001925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач, коробка електрична
Очікувана вартість310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання
Очікувана вартість64 257,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Ящик для лічильника)
Очікувана вартість225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка пластикова Д 60 мм
Очікувана вартість48,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005591-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкранований бокс
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБокс монтажний, вимикачі, коробка розподільча
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено21 серп. 11:25
Прийом пропозицій21 серп. 11:25 – 29 серп. 14:00Очікувана вартість5 063,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено19 серп. 11:39
Прийом пропозицій19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 457,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-010650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизахисні коробки (ящик під лічильник)
Очікувана вартість410,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимикач, коробка розподільча
Очікувана вартість509,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-09-000428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість846,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикорпус з ABS пластику 400*300*170 мм-6 шт, коробка розподільча герметична зовнішня 240*190*95 мм-5 шт, колодка на 4 гнізда-5 шт, перемикач автоматичний UEC ABP-1 шт, автоматичний вимикач двополюсний С32-2 шт, автоматичний вимикач двополюсний С16-7 шт, шина нульова в корпусі на DIN-рейку-5 шт, шнур
ШВВП 2*4-25 м, DIN-рейка 25 см-5 шт, дюбель для швидкого монтажу 6*60 (100шт) -1 пакет, саморіз з пресшайбою зі свердлом 4,2*16 (100 шт)-1 пакет Очікувана вартість20 389,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура
Оголошено6 серп. 12:45
Прийом пропозицій6 серп. 12:45 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість86 510,59 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-003560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка розпод.зовн.Р14 49(72)*94,5мм -3шт господарчі потреби
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено5 серп. 15:29
Прийом пропозицій5 серп. 15:29 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість130 995,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-008873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки)
Оголошено5 серп. 15:04
Прийом пропозицій5 серп. 15:04 – 13 серп. 01:00Очікувана вартість2 850 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-002784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Бокс під лічильник ЗФ прозорий герметичний - ДК 021:2015 код 31219000-4 Захисні коробки)
Очікувана вартість1 130,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість6 802,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro