Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31217000-0»

  • ID: UA-2026-08-31-009989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    323 290,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 3 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:45

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:45 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    199 240,72 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 1 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-001257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    ДК 021:2015 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (стабілізатор напруги однофазний побутовий АМПЕР У9-1/80 v2.1).

    Ім'я:
    Галина Беда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677163784 ЄДРПОУ:
    26631695
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:43

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:00 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    91 500,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005000-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Скляренко Ірина Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474433241 ЄДРПОУ:
    03366285
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 785,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-006618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Євген Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982264824 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 160,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-005435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура

    Ім'я:
    Остащенко Руслана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 12:45

    Прийом пропозицій
    6 серп. 12:45 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    86 510,59 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-011116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Максим Шведов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958008577 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 16:42

    Прийом пропозицій
    14 лип. 16:42 – 22 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    24 432,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-07-002153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електричні товари

    Ім'я:
    Шовкопляс Олена Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532545243 Факс:
    +380532545243
    ЄДРПОУ:
    26399560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 294,26 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-013021-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:31210000-1 -Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (пристрій захисного відключення)

    Ім'я:
    Ганна Кріль
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976696057 ЄДРПОУ:
    04395047
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 064,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-000699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пристрій захисного відключення 40А

    Ім'я:
    Бортяш Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:
    +380544971729
    ЄДРПОУ:
    22978663
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    519,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-009899-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обмежувач перенапруги класу напруги мережі 35-110 кВ

    Ім'я:
    Соколов Володимир Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322392367 ЄДРПОУ:
    00131587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 15:44

    Прийом пропозицій
    15 черв. 15:44 – 23 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    8 714 700,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-12-000995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для відновлення ВРУ-110кВ, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    ЦИМБАЛ Юрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 035 227,90 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-011745-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стабілізатор напруги

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-11-006720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Компенсатор, Заземлювач, Розрядник вентильний, Роз'еднувач

    Ім'я:
    Іванова Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:
    +380544631473
    Веб сайт:
    http://ohtec.com.ua
    ЄДРПОУ:
    40050036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 124 640,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-04-011862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стабілізатори напруги

    Ім'я:
    Філіпчак Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 15:57

    Прийом пропозицій
    4 черв. 15:57 – 12 черв. 07:00
    Очікувана вартість

    669 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-010779-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стабілізатор напруги 5,5 кВт

    Ім'я:
    Зьомок Наталія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:
    41932978
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-27-008483-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Обмежувач імпульсних перенапруг для Дніпровського РЦОМ

    Ім'я:
    Кузнецова Надія Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 14:27

    Прийом пропозицій
    27 трав. 14:27 – 4 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    11 393,70 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-27-007326-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Обмежувачі перенапруги ОПН, розрядник РВС» код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Яковенко Олег Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577401375 Веб сайт:
    https://www.oblenergo.kharkov.ua
    ЄДРПОУ:
    00131954
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 трав. 13:40

    Прийом пропозицій
    27 трав. 13:40 – 9 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 599 080,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-18-003245-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обмежувачі перенапруги та розрядники

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 Веб сайт:
    http://www.ukrnafta.com
    ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 11:08

    Прийом пропозицій
    18 трав. 11:08 – 29 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    113 100,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-012463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стабілізатор напруги

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 16:12

    Прийом пропозицій
    14 трав. 16:12 – 22 трав. 07:00
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro