Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31215000-6»

  • ID: UA-2026-09-01-006075-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Бурмістров Кирило Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974526056 ЄДРПОУ:
    32121458
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 14:04

    Прийом пропозицій
    1 вер. 14:04 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    23 225,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 19 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004447-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Стабілізатори напруги змінного струму)

    Ім'я:
    Гриненко Наталія Георгіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0577050223 ЄДРПОУ:
    02003563
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:57

    Прийом пропозицій
    28 серп. 11:57 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 000 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 10 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-11-003344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)

    Ім'я:
    Кокошин Артем Вячеславович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 11:06

    Прийом пропозицій
    11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    187 371,30 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-002931-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стабілізатор напруги

    Ім'я:
    Сорокіна Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251007 ЄДРПОУ:
    02001601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    63 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-004641-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обмежувачі перенапруги

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 422 420,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-010807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ЦЗВ-26Т_275_ВО: Обмежувачі перенапруги (31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Катерина Селедцова
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444650811 ЄДРПОУ:
    40081347
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:24

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:24 – 12 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    932 779,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-27-011402-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплектувальні вироби для поточного ремонту виробничого обладнання

    Ім'я:
    Яковлєв Георгій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0503015657 Веб сайт:
    http://www.kipt.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    14312223
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 19:09

    Прийом пропозицій
    27 лип. 19:09 – 4 серп. 21:00
    Очікувана вартість

    260 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-010116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура

    Ім'я:
    Ямпольська Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:48

    Прийом пропозицій
    20 лип. 16:48 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 981,86 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-08-003002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплектувальні вироби для поточного ремонту виробничого обладнання

    Ім'я:
    Яковлєв Георгій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0503015657 Веб сайт:
    http://www.kipt.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    14312223
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 11:02

    Прийом пропозицій
    8 лип. 11:02 – 16 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    260 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-001901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-444_31210000-1 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Однофазні стабілізатори змінної напруги)

    Ім'я:
    Оксана Когут
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322440063 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 10:41

    Прийом пропозицій
    1 лип. 10:41 – 9 лип. 15:00
    Очікувана вартість

    483 333,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-01-001580-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обмежувачі перенапруги

    Ім'я:
    Заяць Наталія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322261980 Веб сайт:
    http://railway.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    40081195
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 лип. 10:25

    Прийом пропозицій
    1 лип. 10:25 – 14 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    72 457,35 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-15-009137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стабілізатор напруги Volter СНЗСО-27с XR для забезпечення безперебійного та якісного електроживлення рентген апаратів

    Ім'я:
    Фортуна Олена Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380961204030 ЄДРПОУ:
    01111233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 15:22

    Прийом пропозицій
    15 черв. 15:22 – 23 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    312 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-11-000377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Владислава Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 08:50

    Прийом пропозицій
    11 черв. 08:50 – 23 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    138 952,54 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-03-008330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Нормалізатор напруги трифазний

    Ім'я:
    Галина Савченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680857117 Веб сайт:
    https://kulykivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04412432
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    68 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-01-012611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система стабілізації живлення прискорювачів

    Ім'я:
    Яковлєв Георгій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0503015657 Веб сайт:
    http://www.kipt.kharkov.ua/
    ЄДРПОУ:
    14312223
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 19:55

    Прийом пропозицій
    1 черв. 19:55 – 9 черв. 21:00
    Очікувана вартість

    975 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-25-010559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл: трифазний стабілізатор напруги (уточнюючий код 31215000-6 Обмежувачі напруги)

    Ім'я:
    Абдуллаєва Ірина Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675082098 ЄДРПОУ:
    04014097
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 15:32

    Прийом пропозицій
    25 трав. 15:32 – 2 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    293 815,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-22-009576-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стабілізатор електричної напруги для рентгенівського обладнання

    Ім'я:
    Оксана Скіданова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385791531 Веб сайт:
    https://letychiv.crl.org.ua
    ЄДРПОУ:
    02004367
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 трав. 15:01

    Прийом пропозицій
    22 трав. 15:01 – 30 трав. 18:00
    Очікувана вартість

    198 500,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-013478-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура (контактора, автоматичні вимикачі, кнопки та теплові реле) для забезпечення капітального ремонту трамвайних вагонів TRAM 2000M

    Ім'я:
    Сербін Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674324582 ЄДРПОУ:
    03327925
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 16:47

    Прийом пропозицій
    19 трав. 16:47 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    405 580,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-007177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стабілізатор змінної напруги

    Ім'я:
    Доросевич Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380372522849 ЄДРПОУ:
    30844172
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 трав. 13:21

    Прийом пропозицій
    19 трав. 13:21 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    195 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-19-003489-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контактор електромагнітний КМ 150 М-7-230 в) (31210000-1 "Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл")

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 19 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro