Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214510-7»

  • ID: UA-2026-08-31-009989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    323 290,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 11 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:17

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    323 142,05 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикач, щиток за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015:31210000-1 "Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл"

    Ім'я:
    Людмила ЖИТНИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954307129 Веб сайт:
    https://vesnyanska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20883438
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    484,34 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-004341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:39

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 457,55 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-001558-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Марина Борисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532503563 Веб сайт:
    https://pl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38610079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 170,28 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-009368-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Світлана Ільницька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт:
    https://bershad.health.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    01982494
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 540,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-000416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрощитове обладнання

    Ім'я:
    Білоус Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 09:11

    Прийом пропозицій
    10 серп. 09:11 – 21 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    79 882,10 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-30-006720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Коробка під автоматичний вимикач (код ДК 021:2015 –31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Сергій Слюсар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474120128 Веб сайт:
    http://shpola-otg.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04061576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-001538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електротехнічне обладнання: Лот №1 Електротехнічне обладнання (код 31210000-1 згідно ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл); Лот №2 Електротехнічне обладнання (код 31210000-1 згідно ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Муштук Олена Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263828 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 10:10

    Прийом пропозицій
    27 лип. 10:10 – 12 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    280 561,03 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-24-003425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Марина Борисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532503563 Веб сайт:
    https://pl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38610079
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 492,14 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-000690-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 31214510-7 Розподільні щити

    Ім'я:
    Оксана Корж
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985433709 ЄДРПОУ:
    44023231
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 868,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-009630-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автоматичний вимикач VIKO 2/25А, корпус 1-2 автомата з кришкою, вимикач 1 накладний 7803, коробка розподільча 100х100х50 NX1045, код за ДК 021:2015- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає … назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 31211310-4 Автоматичні вимикачі, 31214510-7 Розподільні щити, 31214140-2 Вимикачі світла, 31213100-3 Розподільні коробки)

    Ім'я:
    Олена Слабінська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380574632430 ЄДРПОУ:
    04396874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-010871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура

    Ім'я:
    Снитко Олена
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567181312 ЄДРПОУ:
    02909938
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 141,58 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-005620-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автовимикач АЕ 2046 25 А, Щит зовнішній 12 модулів BR 808, код ДК 021:2015 (CPV) : 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Драч-Мамалига Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380959142810 ЄДРПОУ:
    01994959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 981,22 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-02-001610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    80 069,81 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-013454-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура: вимикачі, автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, ящики та бокси

    Ім'я:
    Фадєєва Ольга Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт:
    http://voda.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    24388032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:49

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:49 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    795 925,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-06-30-012622-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне обладнання

    Ім'я:
    Кротких Юлія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:24

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:24 – 9 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 047 756,05 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-005308-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом, 8 найменувань)

    Ім'я:
    Сергій Володимирович Федорович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:
    42631325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 12:21

    Прийом пропозицій
    26 черв. 12:21 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-003146-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Ящики ЯРП-250, автомат Аскоукрем 160 А, автомати UEC 1P 25A,UEC 1P 40A, UEC 1P 16A для Південноукраїнського ліцею №1 імені Захисників Вітчизни Південноукраїнської міської ради з метою реалізації спільного з … Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік)

    Ім'я:
    Віра Ляшкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513655328 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 133,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-007890-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура за ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Євген Булгаков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674042832 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 14:21

    Прийом пропозицій
    25 черв. 14:21 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 483,95 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 27 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro