Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214500-4»
-
ID: UA-2026-08-31-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.
Оголошено26 серп. 14:17
Прийом пропозицій26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-000121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач, щиток за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015:31210000-1 "Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл"
Очікувана вартість484,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено19 серп. 11:39
Прийом пропозицій19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 457,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-001558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість1 170,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для ремонту водомереж
Очікувана вартість79 313,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість9 540,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрощитове обладнання
Оголошено10 серп. 09:11
Прийом пропозицій10 серп. 09:11 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість79 882,10 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-06-006618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість26 160,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-01-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура різна
Оголошено1 серп. 08:29
Прийом пропозицій6 серп. 14:30 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 888,13 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-006720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКоробка під автоматичний вимикач (код ДК 021:2015 –31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість37,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-001041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура, за ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено28 лип. 09:37
Прийом пропозицій28 лип. 09:37 – 5 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 007,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-001538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектротехнічне обладнання: Лот №1 Електротехнічне обладнання (код 31210000-1 згідно ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл); Лот №2 Електротехнічне обладнання (код 31210000-1 згідно ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено27 лип. 10:10
Прийом пропозицій27 лип. 10:10 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість280 561,03 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-25-000188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура різна
Оголошено25 лип. 11:44
Прийом пропозицій30 лип. 14:00 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 888,13 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-24-003425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість14 492,14 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-005757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектроапаратура
Очікувана вартість2 277,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено23 лип. 09:26
Прийом пропозицій23 лип. 09:26 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429 996,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-000690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31214510-7 Розподільні щити
Очікувана вартість1 868,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимикач VIKO 2/25А, корпус 1-2 автомата з кришкою, вимикач 1 накладний 7803, коробка розподільча 100х100х50 NX1045, код за ДК 021:2015- 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», що найбільше відповідає
назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 31211310-4 Автоматичні вимикачі, 31214510-7 Розподільні щити, 31214140-2 Вимикачі світла, 31213100-3 Розподільні коробки) Очікувана вартість1 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-010871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура
Очікувана вартість12 141,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro