Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214200-1»

  • ID: UA-2026-08-27-012769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичні та перекидні вимикачі за кодом ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Яна Римська-Лищенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674863317 Веб сайт:
    https://podil.kyivcity.gov.ua/content/kp-keruyucha-kompaniya-z-obslugovuvannya-zhytlovogo-fondu-podilskogo-rayonu--m-kyieva.html
    ЄДРПОУ:
    39609111
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 19:30

    Прийом пропозицій
    27 серп. 19:30 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    984 080,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 9 г. 56 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ … "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    ДАНИЛЕНКО Зоряна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    114 503 880,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура та супутнє приладдя

    Ім'я:
    Дрібниця Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979033028 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 090,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-010009-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Котушка до КМ (31210000-1 "Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл")

    Ім'я:
    Клименок Ірина В'ячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:
    26493974
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 083,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-004341-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:39

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 457,55 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-009497-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Елегазовий вимикач 110кВ)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 644 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005643-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    31210000- 1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикач нa Dір-рейку 3 р 63A)

    Ім'я:
    Марина Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт:
    https://sumy-tmo.mvs.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    08733899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    765,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001024-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Автоматичні вимикачі, роз’єднувачі, перемикачі

    Ім'я:
    Гринішин Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:
    00130694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:31

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:31 – 21 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    1 350 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-010418-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура та супутнє приладдя

    Ім'я:
    Дрібниця Вікторія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979033028 ЄДРПОУ:
    30950099
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:52

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:52 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    42 583,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-006618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Євген Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982264824 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 160,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-010516-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Електричне приладдя в асортименті», код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 16:18

    Прийом пропозицій
    28 лип. 16:18 – 6 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    371 298,19 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-004004-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вимикач вакуумний

    Ім'я:
    Зозуля Роман Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442384752 Веб сайт:
    http://metro.kiev.ua/
    ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:37

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:37 – 7 серп. 15:00
    Очікувана вартість

    7 086 842,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-010563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикачі-роз’єднувачі

    ЄДРПОУ:
    08137796
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 545,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-003349-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Електричне приладдя в асортименті», код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 11:31

    Прийом пропозицій
    16 лип. 11:31 – 24 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    371 298,19 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-14-011116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Максим Шведов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958008577 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 16:42

    Прийом пропозицій
    14 лип. 16:42 – 22 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    24 432,79 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-08-009524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикач-роз’єднувач ВР32-35В71250 250А (ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31214200-1 Вимикачі-роз’єднувачі))

    Ім'я:
    Баннікова Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462678105 ЄДРПОУ:
    02006604
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 585,51 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-005190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Електрична апаратура

    Ім'я:
    Валентина ВОРОНА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443378301 Веб сайт:
    https://uvs.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    03150102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-011254-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 31210000-1 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл» (Автомати, вимикачі, щити, коробки)

    Ім'я:
    Корелова Тетяна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669398066 ЄДРПОУ:
    02066769
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 16:06

    Прийом пропозицій
    24 черв. 16:06 – 6 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    100 056,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-002265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Рубильники

    Ім'я:
    Сольський Олег Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445632767, 380672202671 ЄДРПОУ:
    39604270
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 10:33

    Прийом пропозицій
    23 черв. 10:33 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    819 383,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-005692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автомат 1Р 16; Коробка75х75

    Ім'я:
    Ірина Гриців
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964329429 Веб сайт:
    http://lviv.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    08588837
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    730,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 32 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro