Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214190-7»
-
ID: UA-2026-08-31-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі
Очікувана вартість1 378,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (МЕ 8108 кінцевий вимикач, АсКо)
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріал для ремонту електромережі КЗ "Центр культури і дозвілля - рубільник перекидний, щит пластмасовий, індикатор напруги модульний, кінцевий вимикач
Очікувана вартість1 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-008679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Електричні пристрої (для БудРем)
Ім'я:Берегеля Наталя МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380676602531 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено8 лип. 15:25
Прийом пропозицій8 лип. 15:25 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість32 984,28 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-000226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВимикач кінцевий
Ім'я:Комаровська Дар'я ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380443338140 Факс:+380443338140ЄДРПОУ:37292855Оголошено1 лип. 08:35
Прийом пропозицій9 лип. 00:00 – 13 лип. 08:00Очікувана вартість8 678,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-008014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-397_31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки з’єднувальні та вимикачі кінцеві) (Лот №1 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Коробки з’єднувальні); Лот №2 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту
електричних кіл (Вимикачі кінцеві)) Оголошено24 черв. 14:19
Прийом пропозицій24 черв. 14:19 – 2 лип. 15:00Очікувана вартість2 202 886,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-013940-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Світлотехнічні вироби (Західне ТУОМ).
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Очікувана вартість30 527,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-001036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Кінцевий вимикач, АсКо МЕ 9101 - 1 шт)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість169,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-08-002360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Комутаційні апарати)
Оголошено8 трав. 10:24
Прийом пропозицій8 трав. 10:24 – 18 трав. 11:00Очікувана вартість92 072,82 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-000877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКінцевий вимикач
Оголошено7 трав. 09:20
Прийом пропозицій13 трав. 00:00 – 18 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 265,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-009082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Світлотехнічні вироби (Західне ТУОМ)
Ім'я:Товарянський Андрій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380322563588 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено6 трав. 14:27
Прийом пропозицій6 трав. 14:27 – 18 трав. 12:00Очікувана вартість39 313,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-29-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість1 147 628,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-011556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Апаратура захисту електричних кіл для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено28 квіт. 15:45
Прийом пропозицій28 квіт. 15:45 – 6 трав. 08:00Очікувана вартість410 816,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-16-012323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено16 бер. 16:16
Прийом пропозицій16 бер. 16:16 – 25 бер. 14:00Очікувана вартість266 697,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-013619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено5 бер. 16:36
Прийом пропозицій5 бер. 16:36 – 14 бер. 08:00Очікувана вартість1 151 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-20-001141-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі, кінцеві вимикачі, кнопкові пости керування)
Оголошено20 лют. 09:43
Прийом пропозицій20 лют. 09:43 – 28 лют. 11:00Очікувана вартість172 857,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-22-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикачі шляхові електронні
Оголошено22 січ. 13:43
Прийом пропозицій22 січ. 13:43 – 3 лют. 15:00Очікувана вартість1 599 700,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-19-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено19 січ. 09:58
Прийом пропозицій19 січ. 09:58 – 28 січ. 09:00Очікувана вартість1 606 838,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-13-001779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикач кінцевий з пластиковою консоллю і металевим штирьком для трамвайних вагонів Ве-4/6 “Міраж”
Оголошено13 січ. 10:20
Прийом пропозицій13 січ. 10:20 – 21 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість45 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-31-001244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки вимикачів шляхових та перемикачі пакетні
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено31 груд. 2025 10:06
Прийом пропозицій31 груд. 2025 10:06 – 19 січ. 10:00Очікувана вартість1 722 907,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась