Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214140-2»
-
ID: UA-2026-09-01-000703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено1 вер. 09:27
Прийом пропозицій1 вер. 09:27 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-007381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено28 серп. 14:45
Прийом пропозицій28 серп. 14:45 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-26-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.
Оголошено26 серп. 14:17
Прийом пропозицій26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-008333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматичний вимимикач Schneider Electric Resi9 3/25А; Вимикач Panasonic Arcedia 3кл б/п; Вимикач Panasonic Arcedia 1кл б/п; Колодка для з;єднання проводів 20 А Enext помаранчева
Очікувана вартість1 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі
Очікувана вартість176,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВключатель
Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість60,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі (код ДК 021:2015 –31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість607,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач, щиток за кодом Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015:31210000-1 "Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл"
Очікувана вартість484,34 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВИМИКАЧ
Ім'я:Віязловський Василь СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: 380673018536 ЄДРПОУ:41635879Очікувана вартість104,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектротовари для Михайлівського СБК
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість53,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для ремонту електроммережі
Очікувана вартість10 883,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 31214140-2 Вимикачі світла
Очікувана вартість285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомат Хагер (2х40); Viko вимивак 1; Viko вимивак 2, код ДК 021: 2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31211310-4 Автоматичні вимикачі, 31214140-2 Вимикачі світла)
Очікувана вартість2 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач
Очікувана вартість130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі
Ім'я:Сергій ШироковE-mail: [email protected] Телефон: +380500435502, +380567452063 Веб сайт: ЄДРПОУ:02214490Очікувана вартість1 608,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБокс монтажний, вимикачі, коробка розподільча
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено21 серп. 11:25
Прийом пропозицій21 серп. 11:25 – 29 серп. 14:00Очікувана вартість5 063,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-001654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач клавішний
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-010856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач електричний зовнішній, Вимикач електр.зовніш.двохклав.Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-002429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач Vera 1кл ОП -1шт господарчі потреби
Очікувана вартість90,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro