Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214110-3»
-
ID: UA-2026-09-04-010868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоз’єднувачі
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено4 вер. 15:21
Прийом пропозицій4 вер. 15:21 – 21 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимикач навантаження ВНА за ДК 021:2015 - 31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено31 серп. 18:04
Прийом пропозицій31 серп. 18:04 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-25-012386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Роз’єднувачі)
Оголошено25 серп. 16:47
Прийом пропозицій25 серп. 16:47 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-005000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість19 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯщик ЯРП з розривним рубильником
Очікувана вартість10 160,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач елегазовий 110 кВ, роз’єднувачі 3-х полюсні 110кВ
Очікувана вартість4 910 359,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Електрична апаратура (ІТ, Північне ТУОМ)
Очікувана вартість26 997,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі, роз’єднувачі, перемикачі
Ім'я:Гринішин Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380432659576 ЄДРПОУ:00130694Оголошено13 серп. 09:31
Прийом пропозицій13 серп. 09:31 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість1 350 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-009398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоз’єднувач типу РНДз
Оголошено10 серп. 15:58
Прийом пропозицій10 серп. 15:58 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість427 251,84 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-31-007086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРоз`єднувачі 110, 330кВ
Очікувана вартість22 462 358,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Електричне приладдя в асортименті», код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Оголошено28 лип. 16:18
Прийом пропозицій28 лип. 16:18 – 6 серп. 10:00Очікувана вартість371 298,19 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-008979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Роз'єднувач електричний)
Оголошено22 лип. 15:59
Прийом пропозицій22 лип. 15:59 – 31 лип. 11:00Очікувана вартість106 658,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-16-003349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Електричне приладдя в асортименті», код 31210000-1 за ДК 021:2015 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»
Оголошено16 лип. 11:31
Прийом пропозицій16 лип. 11:31 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість371 298,19 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-011492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Електрична апаратура (ІТ, Північне ТУОМ)
Оголошено7 лип. 22:05
Прийом пропозицій7 лип. 22:05 – 17 лип. 12:00Очікувана вартість22 500,62 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-012322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні вимикачі (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено30 черв. 16:15
Прийом пропозицій30 черв. 16:15 – 8 лип. 17:00Очікувана вартість33 363,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-001798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоз’єднувач РЛНД
Оголошено29 черв. 10:25
Прийом пропозицій29 черв. 10:25 – 7 лип. 10:00Очікувана вартість362 825,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-26-008468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРоз’єднувач РЛНД
Оголошено26 черв. 14:47
Прийом пропозицій26 черв. 14:47 – 6 лип. 12:00Очікувана вартість536 981,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвт.вимикач 3-полюс. Eaton HL4-C50/3, Рубильник перекидний ВР32-31871250 100А.
Очікувана вартість2 558,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-014294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі, вимикачі-роз’єднувачі, вимикачі, запобіжники та подібне
Ім'я:Деде Дмитро БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487407262 Факс:+380487407262ЄДРПОУ:35302819Оголошено18 черв. 23:16
Прийом пропозицій18 черв. 23:16 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість538 490,15 грн
без ПДВЗавершена