Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31214100-0»

  • ID: UA-2026-09-01-000703-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Євген Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982264824 ЄДРПОУ:
    38362755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 09:27

    Прийом пропозицій
    1 вер. 09:27 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    6 547,58 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 20 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012077-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вимикач навантаження ВНА за ДК 021:2015 - 31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

    Ім'я:
    Усенко Віталій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380734734460 ЄДРПОУ:
    03350568
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:04

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:04 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    83 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 23 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-009989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    323 290,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 21 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008579-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пускач магнітний та автоматичний перемикач за кодом ДК 021:2015: 31210000-1 «Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл»

    Ім'я:
    Усатенко Наталя Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612392431 ЄДРПОУ:
    40108688
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:33

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:33 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    8 038,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 19 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009261-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура в асортименті

    Ім'я:
    Кравчук Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:32

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:32 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    290 586,45 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:45

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:45 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    199 240,72 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-003722-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Перемикачі

    Ім'я:
    Лілія Кисільова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442812563 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 11:25

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:00 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    7 583,04 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-007875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.

    Ім'я:
    Франко Юрій Аркадійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:17

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    323 142,05 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    21 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012386-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Роз’єднувачі)

    Ім'я:
    Лапська Сніжанна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:47

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:47 – 8 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    1 426 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 1 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Переносні заземлення)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:22

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:22 – 15 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 017 716,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 21 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-004783-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Контактори та захисні вимикачі)

    Ім'я:
    Темнохуд Андрій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504479384 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 11:46

    Прийом пропозицій
    21 серп. 11:46 – 5 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    70 502,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 22 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-000729-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вимикач миттєвої дії

    Ім'я:
    Шиденко Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385835 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:10

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:10 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    155 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 49 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-001280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автоматичний вимикач, перемикач.

    Ім'я:
    Віта Турчина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667850152 Веб сайт:
    http://www.ouo.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37361483
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 077,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-008333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автоматичний вимимикач Schneider Electric Resi9 3/25А; Вимикач Panasonic Arcedia 3кл б/п; Вимикач Panasonic Arcedia 1кл б/п; Колодка для з;єднання проводів 20 А Enext помаранчева

    Ім'я:
    Ірина Миколаївна Федак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382674442 ЄДРПОУ:
    04402899
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 215,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-012789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ … "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    ДАНИЛЕНКО Зоряна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459658620 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    114 503 880,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010197-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикачі

    Ім'я:
    Гриців Мар'яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960176380 ЄДРПОУ:
    20565299
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    176,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-006205-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Включатель

    Ім'я:
    Лавриненко Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0968356404 ЄДРПОУ:
    40912704
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005767-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перемикачі

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    831,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004733-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикачі

    Ім'я:
    Оксана Мандзюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673605948 ЄДРПОУ:
    31525841
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 378,75 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-010955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вимикач (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)

    Ім'я:
    Чухно Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983155925 ЄДРПОУ:
    32017502
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 279 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro