Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31212300-8»
-
ID: UA-2026-08-27-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі та контактори
Оголошено27 серп. 14:44
Прийом пропозицій27 серп. 14:44 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "31210000-1" Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Контактор КМС-265А, відповідний код ДК 021:2015 "31212300-8" Електромагнітні вимикачі)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість7 440,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вимикач)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор КМІ-22510 25 А 220В ІЕК, Пускач магнітний ПМЛ-4100 63А, код ДК 021:2015 (CPV) : 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість4 982,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення
Очікувана вартість12 556,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор КМІ-22510 25 А 220В ІЕК, Пускач магнітний ПМЛ-4100 63А, код ДК 021:2015 (CPV) : 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість4 982,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електромагнітний контактор)
Оголошено11 серп. 09:15
Прийом пропозицій11 серп. 09:15 – 20 серп. 11:00Очікувана вартість16 878,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомат світлочутливий, контактор, щиток освітлення, перемикач
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість16 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ВА-78, 1250А, 3 пол., 380В, 70кА)
Очікувана вартість41 329,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі та контактори
Оголошено3 серп. 18:16
Прийом пропозицій3 серп. 18:16 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість353 979,53 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-003489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромережі (Електротовари)
Очікувана вартість256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-004583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги Заміни контактора ЗР-65А 380/220 .; (Кол ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість2 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-001547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електромагнітний контактор)
Оголошено3 лип. 10:05
Прийом пропозицій3 лип. 10:05 – 14 лип. 11:00Очікувана вартість16 878,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-013454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура: вимикачі, автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, ящики та бокси
Ім'я:Фадєєва Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380675034104 Веб сайт: ЄДРПОУ:24388032Оголошено30 черв. 16:49
Прийом пропозицій30 черв. 16:49 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість795 925,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-24-013585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення технічного обстеження та поточного ремонту фонтанів ДМ «Казка» (електророзподільне обладнання)
Ім'я:Антинескул Анастасія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638001026 ЄДРПОУ:39137878Очікувана вартість62 088,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-007286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромережі (Електротовари)
Очікувана вартість1 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-004156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура
Оголошено11 черв. 11:24
Прийом пропозицій11 черв. 11:24 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість227 441,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-000377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено11 черв. 08:50
Прийом пропозицій11 черв. 08:50 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість138 952,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-008169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено10 черв. 14:13
Прийом пропозицій10 черв. 14:13 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість54 028,66 грн
з ПДВЗавершена