Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31212200-7»
-
ID: UA-2026-08-31-012789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ
"Укргідроенерго") Очікувана вартість114 503 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер кабельний Benetech GM60
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокажчик напруги; вимикач 2-й білий за кодом ДК 021:2015:31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість3 469,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-003505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер для перевірки кабелів
Очікувана вартість3 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-007965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМережевий тестер
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-06-008004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл ( автоматичні вимикачі та тестер напруги)
Очікувана вартість2 213,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-005436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер наявності напруг за кодом 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл згідно ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість274,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-007570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТестер напруги
Оголошено18 бер. 13:12
Прийом пропозицій18 бер. 13:12 – 26 бер. 12:00Очікувана вартість16 564,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-27-005607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електрична апаратура для відновлення пошкоджених об’єктів внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість52 129 712,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-015349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування
Очікувана вартість5 475,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-007043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер параметрів акумуляторів цифровий
Очікувана вартість1 472,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-002447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлятестер
Ім'я:Бецко Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380665262198 Факс:+380413242568ЄДРПОУ:08275883Оголошено19 вер. 2025 10:18
Прийом пропозицій25 вер. 2025 00:00 – 29 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість10 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-10-000185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер кабельний RG-45, Запобіжник плавкий e.fuse.NT1.100, габарит 1, 100А, Короб пластиковий e.trunking.stand.16.16, 16х16мм, 2м, Бокс КМПн 1/2 на 2 модуля навісний 125х44х58 IP20, 194791 АВТ. ВИМ. HL-C16/3 (ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість3 560,81 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-007104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Кокошин Артем ВячеславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380459344191 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено19 черв. 2025 13:35
Прийом пропозицій19 черв. 2025 13:35 – 27 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 825,99 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-19-004611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 31210000-1 - ЕЛЕКТРИЧНА АПАРАТУРА ДЛЯ КОМУТУВАННЯ ТА ЗАХИСТУ ЕЛЕКТРИЧНИХ КІЛ (АВТОМАТИЧНІ ВИМИКАЧІ, КОМУТАЦІЙНІ АПАРАТИ, ЕЛЕКТРИЧНІ ЩИТИ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено19 черв. 2025 11:37
Прийом пропозицій19 черв. 2025 11:37 – 27 черв. 2025 20:00Очікувана вартість2 142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-05-011067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер кабельний Benetech багатофункціональний (GM60)
Очікувана вартість3 126,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-15-004464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастотомір, аналізатор параметрів мережі
Ім'я:Сорока Світлана ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380638711040 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено15 квіт. 2025 11:24
Прийом пропозицій15 квіт. 2025 11:24 – 23 квіт. 2025 10:00Очікувана вартість38 837,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-02-010342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестери для перевірки цілісності електричних схем
Очікувана вартість18 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-25-002431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКабель 2х4, ДК 021:2015 "31212200-7 Тестери для перевірки цілісності електричних схем"; автомат 63А, ДК 021:2015 "31211310-4 Автоматичні вимикачі"; коробка на автомат, ДК 021:2015 "31219000-4 Захисні коробки"; ДК 021:2015 "31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл"
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro