Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31212000-5»
-
ID: UA-2026-09-01-000703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричне обладнання (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено1 вер. 09:27
Прийом пропозицій1 вер. 09:27 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-008192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичні вимикачі та контактори
Оголошено27 серп. 14:44
Прийом пропозицій27 серп. 14:44 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-004813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Вимикачі високовольтні
Оголошено25 серп. 11:53
Прийом пропозицій25 серп. 11:53 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-012789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ
"Укргідроенерго") Очікувана вартість114 503 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "31210000-1" Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Контактор КМС-265А, відповідний код ДК 021:2015 "31212300-8" Електромагнітні вимикачі)
Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість7 440,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-010133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість42 534,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005590-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТестер кабельний Benetech GM60
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (вимикач)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор КМІ-22510 25 А 220В ІЕК, Пускач магнітний ПМЛ-4100 63А, код ДК 021:2015 (CPV) : 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість4 982,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-010103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для ремонту електромереж зовнішнього освітлення
Очікувана вартість12 556,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПокажчик напруги; вимикач 2-й білий за кодом ДК 021:2015:31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість3 469,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтактор КМІ-22510 25 А 220В ІЕК, Пускач магнітний ПМЛ-4100 63А, код ДК 021:2015 (CPV) : 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість4 982,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Електромагнітний контактор)
Оголошено11 серп. 09:15
Прийом пропозицій11 серп. 09:15 – 20 серп. 11:00Очікувана вартість16 878,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-005626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31212000-5 Розмикачі
Очікувана вартість4 185,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-005067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Контактори)
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-000474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура
Очікувана вартість325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомат світлочутливий, контактор, щиток освітлення, перемикач
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість16 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичний вимикач ВА-78, 1250А, 3 пол., 380В, 70кА)
Очікувана вартість41 329,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro