Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31211340-3»
-
ID: UA-2026-08-24-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиLEZARD DEMET Вимикач 1-ий білий зовнішній ІР20,LEZARD DEMET Вимикач 2-ий білий зовнішній ІР20,Клема 2-х провідна х 2,5мм² з натискним важелем "WAGO",Коробка розподільча СКІМ 85х43х39 (K45B) чорна (5шт) ІР44
Очікувана вартість462,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач Тюна 2-ий Клема з’єднувальна 2-на Клема з’єднувальна РСТ-223
Очікувана вартість678,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість2 525,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНаконечник провода, клема універсальна
Очікувана вартість180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Очікувана вартість26 160,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикач, клема, код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл, за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: Вимикач 1к білий, відповідний код – 31214140-2; Клема типу waqo 3+3, клема типу waqo 2+2, відповідний код – 31211240-3
Ім'я:Кириленко Світлана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384233492 Факс:+380384233460ЄДРПОУ:33977899Очікувана вартість565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи електропостачання
Очікувана вартість7 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозподільне обладнання, клеми та автомати (код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за ДК 021:2015 ЄЗС)
Очікувана вартість4 233,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиавтоматичні вимикачі,розетки,коробка розподільча
Очікувана вартість3 817,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено14 лип. 16:42
Прийом пропозицій14 лип. 16:42 – 22 лип. 09:00Очікувана вартість24 432,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-000588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлема, ключ для щит.,перемикач
Очікувана вартість2 416,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-000291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість5 459,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимикачі
Очікувана вартість1 698,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість861,82 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість1 509,08 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання електротоварів
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість2 349,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-011690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлема WAGO 3, Ізолента
Ім'я:Корольчук Світлана ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982622069 ЄДРПОУ:44494095Очікувана вартість585,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-007183-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Очікувана вартість12 861,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-009903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлемник Wago
Очікувана вартість12,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл в асортименті
Оголошено15 черв. 12:18
Прийом пропозицій19 черв. 10:00 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість28 181,00 грн
з ПДВЗавершена