Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31211110-2»
-
ID: UA-2026-08-31-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-008671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилова шафа частотного перетворювача та шафа управління насосом за кодом ДК 021:2015:31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено27 серп. 15:10
Прийом пропозицій27 серп. 15:10 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа керування насосним агрегатом 132 кВт
Оголошено25 серп. 13:58
Прийом пропозицій25 серп. 13:58 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ
"Укргідроенерго") Очікувана вартість114 503 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання
Очікувана вартість64 257,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31211110-2 Щити керування)
Очікувана вартість5 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозподільчі щити
Оголошено14 серп. 15:30
Прийом пропозицій14 серп. 15:30 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 481,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-007006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилова шафа частотного перетворювача та шафа управління насосом за кодом ДК 021:2015:31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено12 серп. 14:21
Прийом пропозицій12 серп. 14:21 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 400 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для керування зовнішнім освітленням
Оголошено10 серп. 15:56
Прийом пропозицій10 серп. 15:56 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість84 718 029,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (щит АВР)
Оголошено6 серп. 12:34
Прийом пропозицій12 серп. 10:00 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість378 030,64 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомат світлочутливий, контактор, щиток освітлення, перемикач
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість16 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозподільчі щити
Оголошено3 серп. 14:55
Прийом пропозицій3 серп. 14:55 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 481,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-01-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура різна
Оголошено1 серп. 08:29
Прийом пропозицій6 серп. 14:30 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 888,13 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-011775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСТАНЦІЯ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ НАСОСНИМ АГРЕГАТОМ (Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено27 лип. 22:09
Прийом пропозицій27 лип. 22:09 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-011746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилад керування та захисту NP1-5,5 (код ДК 021:2015 - 31210000-1 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл)
Оголошено27 лип. 21:52
Прийом пропозицій27 лип. 21:52 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість291 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-25-000188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура різна
Оголошено25 лип. 11:44
Прийом пропозицій30 лип. 14:00 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 888,13 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-005809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено23 лип. 13:13
Прийом пропозицій23 лип. 13:13 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 580 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено23 лип. 09:26
Прийом пропозицій23 лип. 09:26 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість429 996,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафи автоматизації з набором обладнання
Оголошено22 лип. 11:54
Прийом пропозицій22 лип. 11:54 – 5 серп. 13:00Очікувана вартість1 454 505,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для поточного ремонту системи електропостачання
Очікувана вартість7 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro