Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31211100-9»
-
ID: UA-2026-09-01-006075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено1 вер. 14:04
Прийом пропозицій1 вер. 14:04 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
Оголошено31 серп. 16:15
Прийом пропозицій31 серп. 16:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-001957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)
Оголошено31 серп. 10:41
Прийом пропозицій31 серп. 10:41 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-27-008671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилова шафа частотного перетворювача та шафа управління насосом за кодом ДК 021:2015:31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено27 серп. 15:10
Прийом пропозицій27 серп. 15:10 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 – Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Вимикачі автоматичні, контактори, щити розподільчі та інше). РПЗ - 9.273.
Оголошено26 серп. 14:17
Прийом пропозицій26 серп. 14:17 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-007503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа керування насосним агрегатом 132 кВт
Оголошено25 серп. 13:58
Прийом пропозицій25 серп. 13:58 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Придбання обладнання для відновлення системи управління та захистів блоку №5 та гідроагрегатів №17, 18, 19, 20 пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації по філії "Канівська ГЕС" ПрАТ
"Укргідроенерго") Очікувана вартість114 503 880,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричне обладнання
Очікувана вартість64 257,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31211110-2 Щити керування)
Очікувана вартість5 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЩит розподільний металевий до 24 модулів навісний з замком IP31 за кодом ДК 021:2015: 31211100-9
Оголошено24 серп. 16:14
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 110,56 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-008323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонтактори різні
Оголошено20 серп. 14:33
Прийом пропозицій20 серп. 14:33 – 31 серп. 10:00Очікувана вартість106 880,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-004341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено19 серп. 11:39
Прийом пропозицій19 серп. 11:39 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 457,55 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозподільчі щити
Оголошено14 серп. 15:30
Прийом пропозицій14 серп. 15:30 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 481,30 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-007006-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилова шафа частотного перетворювача та шафа управління насосом за кодом ДК 021:2015:31210000-1 — Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867,380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено12 серп. 14:21
Прийом пропозицій12 серп. 14:21 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 400 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-003344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Автоматичні вимикачі та інше)
Оголошено11 серп. 11:06
Прийом пропозицій11 серп. 11:06 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 371,30 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-009041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для керування зовнішнім освітленням
Оголошено10 серп. 15:56
Прийом пропозицій10 серп. 15:56 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість84 718 029,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (щит АВР)
Оголошено6 серп. 12:34
Прийом пропозицій12 серп. 10:00 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість378 030,64 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-010488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомат світлочутливий, контактор, щиток освітлення, перемикач
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість16 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-007506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозподільчі щити
Оголошено3 серп. 14:55
Прийом пропозицій3 серп. 14:55 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість380 481,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-01-000048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектрична апаратура різна
Оголошено1 серп. 08:29
Прийом пропозицій6 серп. 14:30 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість252 888,13 грн
з ПДВЗавершена