Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31174000-6»
-
ID: UA-2026-08-21-000830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори
Оголошено21 серп. 09:23
Прийом пропозицій21 серп. 09:23 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-000519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтатичний перетворювач напруги
Оголошено21 серп. 09:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 785 300,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-002913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикомплектні трансформаторні підстанції
Оголошено19 серп. 10:52
Прийом пропозицій19 серп. 10:52 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 156 556,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-11-010012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор Т-0,66 А 400/5 (0,5S)
Ім'я:Жанна Зотівна ПятаковаE-mail: [email protected] Телефон: +380673130533 Веб сайт: ЄДРПОУ:03356571Очікувана вартість32 315,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатори» 31170000-8 Трансформатори
Оголошено31 лип. 14:05
Прийом пропозицій31 лип. 14:05 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 245 742,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-002709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори
Оголошено31 лип. 11:16
Прийом пропозицій31 лип. 11:16 – 8 серп. 20:00Очікувана вартість140 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-010694-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор за ДК 021:2015: 31170000-8 – "Трансформатори"
Оголошено24 лип. 21:52
Прийом пропозицій24 лип. 21:52 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість286 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-000002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31174000-6 — Трансформатори живлення (Лабораторний блок живлення UNI-T UDP6721)
Очікувана вартість14 319,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-05-000445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 31174000-6 — Трансформатори живлення (Лабораторний блок живлення UNI-T UDP6721)
Очікувана вартість14 319,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-18-007107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 31170000-8 Трансформатори (Ящики з понижувальним трансформатором)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено18 черв. 13:35
Прийом пропозицій24 черв. 16:00 – 29 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 914,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-003218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція 2000 кВА
Оголошено17 черв. 10:56
Прийом пропозицій17 черв. 10:56 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 509 990,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-16-014088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція 3150 кВА
Оголошено16 черв. 18:24
Прийом пропозицій16 черв. 18:24 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 734 161,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-09-012898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 код 31170000-8 Трансформатори (Ящики з понижувальним трансформатором)
Ім'я:Настека Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 0459344290 Веб сайт: ЄДРПОУ:14310862Оголошено9 черв. 16:30
Прийом пропозицій15 черв. 17:00 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість18 914,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-008953-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор станції керування ліфта
Ім'я:Сонько Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442385807 Веб сайт: ЄДРПОУ:03328913Оголошено25 трав. 14:45
Прийом пропозицій25 трав. 14:45 – 3 черв. 12:00Очікувана вартість41 280,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-005806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму (Запорізький ОВСЗ)
Очікувана вартість4 830,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-004620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилові сухі трансформатори: лот 1 - 31170000-8 Трансформатори (трансформатори силові, трифазні, сухі), лот 2 - 31170000-8 Трансформатори (трансформатори силові, трифазні, сухі з комплектними трансформаторними підстанціями типу КТПВП)
Ім'я:Лобода Вікторія ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено19 трав. 11:30
Прийом пропозицій19 трав. 11:30 – 17 черв. 09:00Очікувана вартість36 891 216,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-12-010400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори різні
Оголошено12 трав. 14:57
Прийом пропозицій12 трав. 14:57 – 20 трав. 12:00Очікувана вартість56 260,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-12-004887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач напруги
Очікувана вартість14 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-010844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори (Трансформатори силові сухі)
Оголошено7 трав. 15:13
Прийом пропозицій7 трав. 15:13 – 15 трав. 11:00Очікувана вартість14 659 378,88 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-013471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція
Ім'я:Лемішовський Тарас МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380322401140 ЄДРПОУ:03348471Оголошено5 трав. 16:31
Прийом пропозицій5 трав. 16:31 – 23 трав. 16:00Очікувана вартість14 734 161,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась