Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31173000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-008783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор струму ТФЗМ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 15:15
Прийом пропозицій28 серп. 15:15 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 150 кВ
Оголошено21 серп. 13:54
Прийом пропозицій21 серп. 13:54 – 2 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-005530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015 31173000-9 — Вимірювальні трансформатори
Очікувана вартість18 792,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювальні трансформатори та супутнє обладнання.
Ім'я:Мисліборська Олена ДмитріЇвнаE-mail: [email protected] Телефон: 380382631760 ЄДРПОУ:39817752Очікувана вартість32 944,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму 110 кВ
Очікувана вартість1 204 488,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 110кВ
Оголошено21 серп. 12:10
Прийом пропозицій21 серп. 12:10 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість45 365 263,84 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-004308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 110кВ для підрозділів НЕК «УКРЕНЕРГО»
Оголошено21 серп. 11:31
Прийом пропозицій21 серп. 11:31 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість36 641 174,64 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-012165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 35кВ
Оголошено20 серп. 16:36
Прийом пропозицій20 серп. 16:36 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість1 757 969,88 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор напруги та трансформатор струму
Очікувана вартість11 806 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-009842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор струму ТФЗМ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори
Оголошено12 серп. 15:53
Прийом пропозицій12 серп. 15:53 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 367 620,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-006235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатори напруги та трансформатор струму
Очікувана вартість17 933 484,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-009310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори
Оголошено6 серп. 15:39
Прийом пропозицій6 серп. 15:39 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість196 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-003313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31170000-8 Трансформатори (Поставка автотрансформаторів лабораторних для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено5 серп. 11:21
Прийом пропозицій5 серп. 11:21 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість34 926,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 750кВ
Оголошено4 серп. 16:16
Прийом пропозицій4 серп. 16:16 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість18 606 846,54 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-006877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори струму 35кВ
Оголошено31 лип. 15:03
Прийом пропозицій31 лип. 15:03 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість1 757 969,88 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-005508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатори» 31170000-8 Трансформатори
Оголошено31 лип. 14:05
Прийом пропозицій31 лип. 14:05 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 245 742,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-27-005949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_262_ВО: Вимірювальні трансформатори (31170000-8 Трансформатори) (Інвестиційна програма з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» на 2026 рік, пп. 2.1.2.3-12)
Оголошено27 лип. 13:46
Прийом пропозицій27 лип. 13:46 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість1 511 386,26 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-07-23-002286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори
Оголошено23 лип. 10:34
Прийом пропозицій23 лип. 10:34 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість768 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-008582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна двотрансформаторна підстанція
Оголошено22 лип. 15:27
Прийом пропозицій22 лип. 15:27 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість5 027 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-16-004377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля товарів за ДК 021:2015 31173000-9 Вимірювальні трансформатори
Очікувана вартість24 235,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro