Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31172000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-010161-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСилові масляні трансформатори
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено1 вер. 17:41
Прийом пропозицій1 вер. 17:41 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-30-000230-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеактори РОБС-3А код ДК 021:2015 - 31170000-8 Трансформатори
Оголошено30 серп. 12:27
Прийом пропозицій30 серп. 12:27 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-28-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор напруги НКФ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори.
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено28 серп. 14:17
Прийом пропозицій28 серп. 14:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-010018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Трансформатори напруги 35кВ литі (епоксидний компаунд)
Оголошено20 серп. 15:26
Прийом пропозицій20 серп. 15:26 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість964 631,64 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-004471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму Т-0,66А
Ім'я:Жашківське підприємство теплових мережE-mail: [email protected] Телефон: +380662009637 ЄДРПОУ:21370764Очікувана вартість4 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-010044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція
Оголошено17 серп. 15:52
Прийом пропозицій17 серп. 15:52 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 310 788,89 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-007481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор напруги та трансформатор струму
Очікувана вартість11 806 272,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Трансформатор напруги НКФ-110 кВ» код ДК 021:2015 – 31170000-8 Трансформатори
Оголошено12 серп. 15:19
Прийом пропозицій12 серп. 15:19 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 557 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-006235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатори напруги та трансформатор струму
Очікувана вартість17 933 484,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-005746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальний трансформатор напруги 10 кВ
Оголошено11 серп. 12:45
Прийом пропозицій11 серп. 12:45 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість77 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-000595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор струму
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено10 серп. 09:26
Прийом пропозицій10 серп. 09:26 – 18 серп. 14:00Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори напруги (п.2.1.3.9 інвестиційна програма АТ «Прикарпаттяобленерго» на 2026рік, зміни)
Ім'я:Гундяк Василь РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380342594336 Факс:+380342594179ЄДРПОУ:00131564Оголошено6 серп. 11:53
Прийом пропозицій6 серп. 11:53 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість218 670,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-001276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори напруги
Оголошено4 серп. 09:51
Прийом пропозицій4 серп. 09:51 – 12 серп. 12:00Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-001218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатори струму, Комутаційна колодка
Очікувана вартість10 822,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-005433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 110 кВ)
Оголошено20 лип. 13:35
Прийом пропозицій20 лип. 13:35 – 28 лип. 12:00Очікувана вартість7 647 984,23 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-002236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму Т-0,66А 300/5 0,5S
Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-000264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор в корпусі 220/12-24В 50 ВА
Очікувана вартість11 754,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори - за кодом ДК 021:2015 – 31170000-8 (Трансформатори струму та напруги 35 кВ)
Оголошено14 лип. 13:36
Прийом пропозицій14 лип. 13:36 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість2 364 654,51 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-005273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор струму та трансформатор напруги
Очікувана вартість4 219 254,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-002587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор напруги ЗНОМ-35
Ім'я:Іванова Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544631474 Факс:+380544631473Веб сайт: ЄДРПОУ:40050036Очікувана вартість72 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro