Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31171000-5»
-
ID: UA-2026-08-30-000816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрансформатор силовий масляний герметичний ТМГ- 400/10-0,4 ЕКО-2 (екодизайн, ECO-2) для системи електропостачання споруди спеціального призначення
Оголошено30 серп. 22:42
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-07-007026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтотрансформатор 125000 кВА 330/110/35 кВ
Ім'я:Старенченко Оксана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено7 серп. 13:50
Прийом пропозицій7 серп. 13:50 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-003209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор ТМГ-400 кВА 10/0,4 кВ
Оголошено26 серп. 10:58
Прийом пропозицій26 серп. 10:58 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість284 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-013650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрансформатор силовий масляний герметичний ТМГ- 400/10-0,4 ЕКО-2 (екодизайн, ECO-2) для системи електропостачання споруди среціального призначення
Оголошено20 серп. 19:08
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція (з силовим трансформатором та з лічильником електроенергії) (ДК 021:2015: код «31170000-8» - «Трансформатори» («31171000-5» - «Трансформатори з рідинним діелектриком»))
Оголошено11 серп. 17:18
Прийом пропозицій11 серп. 17:18 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 070 550,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-007764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектна трансформаторна підстанція
Оголошено31 лип. 15:46
Прийом пропозицій31 лип. 15:46 – 17 серп. 15:47Очікувана вартість1 866 976,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-008893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортабельна комплектна трансформаторна підстанція
Оголошено14 лип. 15:16
Прийом пропозицій14 лип. 15:16 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість1 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-005912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий ТМГ
Оголошено9 лип. 13:25
Прийом пропозицій9 лип. 13:25 – 20 лип. 12:00Очікувана вартість1 252 053,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-007025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий масляний (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 1, пункти 1.5.3.15-1.5.3.55)
Оголошено7 лип. 14:37
Прийом пропозицій7 лип. 14:37 – 15 лип. 09:00Очікувана вартість7 760 400,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-012455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТрансформатор масляний герметичний ТМГ- 400/10-У1.
Оголошено29 черв. 23:47
Прийом пропозицій3 лип. 00:00 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-011630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий трифазний типу ТДЦ-250000/330-У1
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено24 черв. 16:19
Прийом пропозицій24 черв. 16:19 – 2 лип. 14:00Очікувана вартість145 875 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-001156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий ТМГ
Оголошено16 черв. 09:37
Прийом пропозицій16 черв. 09:37 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість1 000 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-03-010973-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий трифазний типу ТДЦ-250000/330-У1
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено3 черв. 15:40
Прийом пропозицій3 черв. 15:40 – 17 черв. 14:00Очікувана вартість145 875 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-03-008878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор ТМГ-400/6/0,4 Д/Ун-11
Ім'я:Світлана КоваленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380504938911, +380686697151 ЄДРПОУ:32459822Оголошено3 черв. 14:39
Прийом пропозицій3 черв. 14:39 – 11 черв. 01:00Очікувана вартість290 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-19-014037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор 40000/110 та трансформатор 40000/35
Очікувана вартість82 534 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-012506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрансформатор 63000/110, трансформатор 40000/110 та трансформатор 40000/35
Очікувана вартість215 171 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-011285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор силовий масляний (Інвестиційна програма ПрАТ "Львівобленерго" на 2026 рік, розділ 1, пункти 1.5.3.15-1.5.3.55)
Оголошено11 трав. 16:00
Прийом пропозицій11 трав. 16:00 – 19 трав. 09:00Очікувана вартість9 312 480,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-06-007983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31170000-8 Трансформатори Лот 1 - (31171000-5 Трансформатори з рідинним діелектриком (Трансформатори трифазні масляні герметичні) Лот 2 31172000-2 Трансформатори напруги (Трансформатори напруги)
Оголошено6 бер. 14:17
Прийом пропозицій6 бер. 14:17 – 14 бер. 01:00Очікувана вартість10 364 410,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-03-005822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатори (31171000-5 - Трансформатори з рідинним діелектриком)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено3 бер. 12:04
Прийом пропозицій3 бер. 12:04 – 11 бер. 08:00Очікувана вартість212 791,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-31-001900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрансформатор масляний двообмотковий
Ім'я:Симоненко Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380484125532 Веб сайт: ЄДРПОУ:01125815Оголошено31 груд. 2025 10:45
Прийом пропозицій31 груд. 2025 10:45 – 8 січ. 22:00Очікувана вартість8 924 066,67 грн
без ПДВЗавершена