Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31161000-2»
-
ID: UA-2026-08-31-006184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектрощітки "MERSEN", щіткотримач
Оголошено31 серп. 14:06
Прийом пропозицій31 серп. 14:06 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКотушка якоря тягового двигуна ДК-117
Оголошено27 серп. 08:41
Прийом пропозицій27 серп. 08:41 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-005290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер ручний
Очікувана вартість2 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 31160000-5 по ДК 021:2015 – Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Запасні частини до турбогенераторів та збудників). РПЗ - 9.352.
Оголошено19 серп. 10:02
Прийом пропозицій19 серп. 10:02 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість243 411,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-007085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів (Ремінь SPA)
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЩітки тягових електричних машин
Оголошено7 серп. 16:47
Прийом пропозицій13 серп. 16:00 – 20 серп. 15:00Очікувана вартість1 764 283,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-007151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини та гумотехнічні вироби до дизель-генераторів на базі двигуна типу 12ZV40/48
Оголошено4 серп. 14:09
Прийом пропозицій4 серп. 14:09 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість11 267 934,16 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-04-006742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтатор (обмотка) генератора
Оголошено4 серп. 13:53
Прийом пропозицій4 серп. 13:53 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість31 666,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-010091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЩітки тягових електричних машин
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено27 лип. 16:36
Прийом пропозицій31 лип. 16:00 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість1 764 283,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-001799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛінійний актуатор (ДК 021:2015 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів)
Очікувана вартість31 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектропривод (тиристорний збудник) з трансформатором
Оголошено23 лип. 14:42
Прийом пропозицій23 лип. 14:42 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість1 300 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-008339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩіткотримачі електродвигунів і генераторів трамвайних вагонів
Оголошено20 лип. 15:37
Прийом пропозицій20 лип. 15:37 – 28 лип. 18:00Очікувана вартість347 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-008607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВкладиші бабітові
Оголошено16 лип. 15:53
Прийом пропозицій16 лип. 15:53 – 24 лип. 12:00Очікувана вартість386 828,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-010473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект фільтрів для технічного обслуговування дизельного генератора Wellpower WP-C400 GF, код за ЄЗС ДК 021:2015 (CPV) – 31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів
Очікувана вартість80 616,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩітки до мікромотора
Очікувана вартість20 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЯкір генератора 2 кВт, щітки і утримувач генератора чорні, набір прокладок двигуна генератора, сальник генератора
Очікувана вартість3 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-005797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТрубки ізоляційні
Оголошено1 лип. 14:20
Прийом пропозицій1 лип. 14:20 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість190 121,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-26-010111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПалець щіткотримача (тролейбуси) (закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р., UA-2026-04-24-007887-a)
Очікувана вартість4 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторів Альтернатор дизель-генератора (Південне ТУОМ)
Оголошено22 черв. 13:57
Прийом пропозицій22 черв. 13:57 – 1 лип. 11:00Очікувана вартість366 870,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-004573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектрощітки в асортименті
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro