Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31158000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-006574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗарядні пристрої
Оголошено1 вер. 14:25
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009344-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлязарядні пристрої
Оголошено31 серп. 15:53
Прийом пропозицій7 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори та інвертори
Оголошено27 серп. 13:43
Прийом пропозицій27 серп. 13:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок живлення та пристрій зарядний
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-014052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлятовари спеціального призначення, а саме : зарядні пристрої іCharger 4010 Duo з блоками живлення (комплекти)
Оголошено26 серп. 21:08
Прийом пропозицій1 вер. 21:06 – 4 вер. 21:06 -
ID: UA-2026-08-21-006800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Оголошено21 серп. 13:11
Прийом пропозицій21 серп. 13:11 – 7 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-009091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій
Очікувана вартість5 196,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 31158000-8 Зарядні пристрої (зарядні пристрої для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
Ім'я:Бурка Іванна ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380342552111 Веб сайт: ЄДРПОУ:04054346Очікувана вартість220 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятор
Очікувана вартість11 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядна станція Oukitel
Очікувана вартість30 798,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядні пристрої
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартовий пристрій Бустер
Очікувана вартість5 543,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-010888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПуско-зарядний пристрій Lavita 12-24V, макс. струм заряду 45А, пусковий струм 100А
Очікувана вартість4 315,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системизарядний пристрій для акамулятерних батерей
Очікувана вартість597,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-004796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій 40W borafone BN33 ; 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартовий пристрій Бустер
Очікувана вартість5 543,06 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для генератора - зарядний пристрій для акумуляторних батарей (код за ДК 021:2015: 31158100-9 - Зарядні пристрої для акумуляторів)
Очікувана вартість4 184,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПуско-зарядний пристрій 12/24V із дротами живлення та заряджання для служби колії Замовника
Оголошено26 серп. 17:09
Прийом пропозицій26 серп. 17:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 833,06 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-011004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій
Очікувана вартість5 994,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗарядний пристрій для батарейок на 4-slot
Очікувана вартість33 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro