Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31156000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-014094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено2 вер. 20:19
Прийом пропозицій2 вер. 20:19 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок живлення та пристрій зарядний
Оголошено27 серп. 10:02
Прийом пропозицій27 серп. 10:02 – 4 вер. 12:00Очікувана вартість34 650,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-05-011136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31150000 – 2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Блок живлення)
Оголошено5 серп. 16:28
Прийом пропозицій5 серп. 16:28 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість701,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-001761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело безперебійного живлення в асортименті
Ім'я:Кротких Юлія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено6 лип. 10:33
Прийом пропозицій6 лип. 10:33 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість108 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-29-008741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторне джерело живлення
Очікувана вартість17 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення
Очікувана вартість445,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-002844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-008848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31150000 – 2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Зарядні пристрої та блоки живлення)
Оголошено20 трав. 14:26
Прийом пропозицій20 трав. 14:26 – 28 трав. 08:00Очікувана вартість7 130,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-07-001725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерела живлення для радіостанцій
Оголошено7 трав. 09:53
Прийом пропозицій7 трав. 09:53 – 15 трав. 00:01Очікувана вартість35 840,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-17-006596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерела живлення
Оголошено17 квіт. 12:59
Прийом пропозицій17 квіт. 12:59 – 25 квіт. 00:01Очікувана вартість35 840,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-17-001027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвертор і блоки живлення
Очікувана вартість41 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-006664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення Prologix GM750B 750W 80+ Bronze.
Очікувана вартість4 098,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-002444-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерела негарантованого живлення
Ім'я:Каїра Катерина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380637511028,380777032323 ЄДРПОУ:03359090Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-013809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело безперебійного живлення FSP iFP2000, 2000VA/1200W, LCD, RJ45, USB,2xSchuko + 2xIEC;Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 700VA/360W,2xSchuko
Очікувана вартість18 540,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-23-008013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело живлення Phoenix Contact QUINT4-PS/1AC/24DC/20 - 2904602
Ім'я:Фаррахов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380506889617 ЄДРПОУ:25198635Очікувана вартість46 255,47 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-001121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжерело безперебійного живлення
Очікувана вартість84 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-06-005889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення
Ім'я:Гриньова Ольга ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380502030682 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-017885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛот 1 – Блок живлення (код 31150000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість28 696,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-24-002325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 :31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Джерело безперебійного живлення KEMOT PRO-sinus-2000),
Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-001133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (31156000-4 джерела негарантованого живлення)
Оголошено23 груд. 2025 09:04
Прийом пропозицій23 груд. 2025 09:04 – 6 січ. 10:00Очікувана вартість7 600,00 грн
з ПДВЗавершена