Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31155000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-013313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-C3-EQUIP-01 Закупівля систем резервного живлення для МОН
Оголошено2 вер. 17:39
Прийом пропозицій14 вер. 15:00 – 21 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-010775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерела безперебійного живлення (Гібридний інвертор Deye 6 кВт SUN-6K-SG03LP1-EU 6kW – 1 шт. та акумуляторна батарея Deye SE-F5 Pro-C 51.2V 5.12kWh - 2 шт)
Оголошено1 вер. 17:28
Прийом пропозицій1 вер. 17:28 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-001620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Інвертор для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено1 вер. 10:24
Прийом пропозицій1 вер. 10:24 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-006466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори та інвертори
Оголошено27 серп. 13:43
Прийом пропозицій27 серп. 13:43 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-001904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвертори
Оголошено13 серп. 10:24
Прийом пропозицій13 серп. 10:24 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-07-15-002067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвертори
Оголошено15 лип. 10:36
Прийом пропозицій15 лип. 10:36 – 23 лип. 10:34 -
ID: UA-2026-09-03-001768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор гібридний (ДК 021: 2015 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок)
Очікувана вартість89 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСонячний інвертор Must PV18-1512VPM II, 1500W
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГібридні інвертори ANERN SCI-EVO-10200
Очікувана вартість93 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор гібридний "ARUNA" Solar EVO 4200W/24V/ 100A (WI-FI) (за кодом ДК 021-2015(CPV): 31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015:31155000-7 - Інвертори
Ім'я:Митковська Алла ЛеонтіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434123010 Факс:+380434123010ЄДРПОУ:24900518Очікувана вартість46 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГібридний інвертор, блок керування.
Оголошено26 серп. 16:26
Прийом пропозицій26 серп. 16:26 – 3 вер. 14:00Очікувана вартість1 879 462,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-26-001120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:31155000-7 Інвентори «Solis 12kWt (НИЗЬКОВОЛЬТНИЙ 48v) 3Ph hybrid inverter with DC, Wifi, CT (S6-EH3P12K02-NV-YD-L).
Очікувана вартість85 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект резервного живлення у складі: Гібридний інвертор Deye SUN-20K-SG05LP3-EU-SM2 (або еквівалент) та акумуляторна батарея Deye SE F16 Pro-C LiFePO4 51.2V/314AH (або еквівалент)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено25 серп. 10:23
Прийом пропозицій25 серп. 10:23 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість250 333,33 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-25-000753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор 12В-220В-2200Вт
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок (Інвертор)
Очікувана вартість68 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор LVTOPSUN 6 кВт - 1 шт.
Очікувана вартість22 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-013150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГібридний інвертор, згідно коду CPV за ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок.
Оголошено21 серп. 22:39
Прийом пропозицій21 серп. 22:39 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість166 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГібридний інвертор (Код ДК 021:2015 31155000-7 – Інвертори)
Оголошено20 серп. 17:03
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 132,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-011606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвертор гібридний Deye SUN-12K-SG05LP3-EU-SM2
Ім'я:Симоненко Леонід МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380505784368,380500108847 ЄДРПОУ:31082371Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro