Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31151000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31150000-2 - баласти для розрядних ламп чи трубок (31151000-9 - статичні перетворювачі)
Ім'я:Переверзєва Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972708625 ЄДРПОУ:03328379Оголошено1 вер. 15:45
Прийом пропозицій1 вер. 15:45 – 17 вер. 15:45 -
ID: UA-2026-08-31-003588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаласти для розрядних ламп чи трубок (Блоки живлення)
Ім'я:Пушинська Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442997359 ЄДРПОУ:30019801Оголошено31 серп. 11:51
Прийом пропозицій31 серп. 11:51 – 8 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-18-012504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаласти для розрядних ламп чи трубок (Перетворювачі катодні інверторні)
Оголошено18 серп. 17:13
Прийом пропозицій18 серп. 17:13 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість1 021 678,10 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-008757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок живлення (31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Костюченко Олександр ГеннадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380980356669 ЄДРПОУ:14321914Оголошено29 лип. 15:41
Прийом пропозицій29 лип. 15:41 – 6 серп. 17:00Очікувана вартість12 958,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-007771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31150000-2 – «Баласти для розрядних ламп чи трубок»( 31151000-9):Перетворювач частоти 22 кВт з панеллю керування (дисплеєм) - 2 шт.
Оголошено24 лип. 14:45
Прийом пропозицій24 лип. 14:45 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 332,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-563_31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Частотні перетворювачі та пристрої плавного пуску) (ЛОТ №1 - 31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Частотні перетворювачі); ЛОТ №2 - 31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Пристрої плавного пуску))
Оголошено23 лип. 11:40
Прийом пропозицій23 лип. 11:40 – 31 лип. 15:00Очікувана вартість7 383 030,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-13-006814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення, зарядні пристрої та ін.
Оголошено13 лип. 14:32
Прийом пропозицій13 лип. 14:32 – 27 лип. 10:00Очікувана вартість680 104,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-011379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-UIHERP-C2-MERGERS-59 Закупівля обладнання для лабораторії електропостачання НУК ім. адм. Макарова
Оголошено10 лип. 21:58
Прийом пропозицій20 лип. 15:00 – 28 лип. 15:00Очікувана вартість365 027,10 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-004677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлок живлення (31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок, код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:ДЕХТЯРЕНКО Марина АртурасівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380671219047 ЄДРПОУ:14321914Оголошено8 лип. 12:13
Прийом пропозицій8 лип. 12:13 – 16 лип. 13:00Очікувана вартість12 958,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-013834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до станції резервного енергоживлення
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено16 черв. 17:37
Прийом пропозицій16 черв. 17:37 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-001584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 31150000-2 – Баласти для розрядних ламп чи трубок; обладнання для контролю (Статичний перетворювач напруги для трамвая Tatra T-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 31151000-9 -Статичні перетворювачі)
Оголошено12 черв. 09:50
Прийом пропозицій12 черв. 09:50 – 24 черв. 01:00Очікувана вартість1 142 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-008174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаласти для розрядних ламп чи трубок
Ім'я:Олена ЧернявськаE-mail: [email protected] Телефон: +380459461325, +380677372075 Веб сайт: ЄДРПОУ:02408231Очікувана вартість11 340,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-002246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-279_31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Частотні перетворювачі та пристрої плавного пуску) (ЛОТ №1- 31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Частотні перетворювачі) ЛОТ №2- 31150000-2 - Баласти для розрядних ламп чи трубок (Пристрої плавного пуску))
Оголошено10 черв. 10:47
Прийом пропозицій10 черв. 10:47 – 22 черв. 15:00Очікувана вартість7 974 335,20 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-000974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБлоки живлення, зарядні пристрої та ін.
Оголошено10 черв. 09:27
Прийом пропозицій10 черв. 09:27 – 18 черв. 10:00Очікувана вартість1 206 394,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-004255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 31150000-2 – Баласти для розрядних ламп чи трубок; обладнання для контролю (Статичний перетворювач напруги для трамвая Tatra T-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 31151000-9 -Статичні перетворювачі)
Оголошено27 трав. 11:25
Прийом пропозицій27 трав. 11:25 – 4 черв. 01:00Очікувана вартість1 142 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-002096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлок живлення
Оголошено20 трав. 10:13
Прийом пропозицій26 трав. 12:00 – 29 трав. 10:00Очікувана вартість3 101,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-13-004672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтатичні перетворювачі та обладнання до них, код 31150000-2 за ДК 021:2015 «Баласти для розрядних ламп чи трубок»
Оголошено13 трав. 11:40
Прийом пропозицій13 трав. 11:40 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 888 576,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-014530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до станції резервного енергоживлення
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено5 трав. 17:34
Прийом пропозицій5 трав. 17:34 – 13 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість175 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-014118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБлок живлення
Оголошено5 трав. 16:58
Прийом пропозицій9 трав. 12:00 – 13 трав. 10:00Очікувана вартість3 101,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-27-009352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 31150000-2 – Баласти для розрядних ламп чи трубок; обладнання для контролю (Статичний перетворювач напруги для трамвая Tatra T-3, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 31151000-9 -Статичні перетворювачі)
Оголошено27 квіт. 15:05
Прийом пропозицій27 квіт. 15:05 – 5 трав. 01:00Очікувана вартість1 059 333,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась