Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31132000-0»
-
ID: UA-2026-08-24-006950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни до електроприводу AUMA
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено24 серп. 14:41
Прийом пропозицій24 серп. 14:41 – 2 вер. 13:00Очікувана вартість200 600,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-008416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни до електроприводу AUMA
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено5 серп. 14:48
Прийом пропозицій5 серп. 14:48 – 13 серп. 13:00Очікувана вартість200 600,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-11-012926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни
Оголошено11 лют. 15:56
Прийом пропозицій11 лют. 15:56 – 19 лют. 14:00Очікувана вартість1 903 201,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-06-006964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтартер – генератор 5ПСГМ
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено6 січ. 17:43
Прийом пропозицій12 січ. 16:00 – 16 січ. 15:00Очікувана вартість1 100 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-22-007961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофазні двигуни (занурювальні )
Очікувана вартість38 610,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-016983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАсинхронні електродвигуни
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено26 лист. 2025 16:38
Прийом пропозицій2 груд. 2025 16:00 – 8 груд. 2025 15:00Очікувана вартість307 364,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-13-015448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАсинхронні електродвигуни
Ім'я:Хубулов ПрАТ "ЗЕРЗ"E-mail: [email protected] Телефон: 380617877434 Веб сайт: ЄДРПОУ:01056273Оголошено13 лист. 2025 16:53
Прийом пропозицій19 лист. 2025 16:00 – 25 лист. 2025 15:00Очікувана вартість307 364,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-04-03-002751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСерводвигун та редуктор
Оголошено3 квіт. 2025 10:28
Прийом пропозицій9 квіт. 2025 00:00 – 14 квіт. 2025 15:00Очікувана вартість79 350,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-02-20-011434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни
Оголошено20 лют. 2025 16:14
Прийом пропозицій20 лют. 2025 16:14 – 5 бер. 2025 15:00Очікувана вартість5 492 783,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-12-05-006384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотор-редуктори
Оголошено5 груд. 2024 11:32
Прийом пропозицій5 груд. 2024 11:32 – 16 груд. 2024 15:00Очікувана вартість1 413 140,47 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-20-015282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор ВР 287-46
Очікувана вартість112 542,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-08-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни
Оголошено8 серп. 2024 10:30
Прийом пропозицій8 серп. 2024 10:30 – 19 серп. 2024 15:00Очікувана вартість2 792 685,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-07-000296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВентилятор ВР 287-46
Очікувана вартість118 464,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-07-003453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни
Оголошено7 черв. 2024 11:09
Прийом пропозицій7 черв. 2024 11:09 – 18 черв. 2024 15:00Очікувана вартість823 708,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-05-29-004551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун багатофазний
Ім'я:Аліфанов Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380631535878 ЄДРПОУ:32601205Очікувана вартість59 988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-16-000150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор камаз г-273в1 28в, 45аДК
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість4 572,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-20-003475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотор-редуктори
Оголошено20 бер. 2024 10:56
Прийом пропозицій20 бер. 2024 10:56 – 29 трав. 2024 15:00Очікувана вартість1 248 440,69 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-02-15-004959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМотор-редуктори
Оголошено15 лют. 2024 12:06
Прийом пропозицій15 лют. 2024 12:06 – 26 лют. 2024 15:00Очікувана вартість1 248 440,69 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-11-24-010696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи31130000-6 Генератори змінного струму
Очікувана вартість24 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-06-08-006047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни
Оголошено8 черв. 2023 11:56
Прийом пропозицій8 черв. 2023 11:56 – 20 черв. 2023 14:00Очікувана вартість1 837 000,00 грн
без ПДВЗавершена