Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31130000-6»
-
ID: UA-2026-08-26-005476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни до електроприводу AUMA
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено24 серп. 14:41
Прийом пропозицій24 серп. 14:41 – 2 вер. 13:00Очікувана вартість200 600,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та інструменти для транспортних засобів
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор змінного струму для транспортного засобу MERCEDES SPRINTER р.н. АН356Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31130000-6 Генератори змінного струму
Ім'я:Ковальчук Володимир ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380996368225 ЄДРПОУ:08588642Оголошено14 серп. 10:20
Прийом пропозицій14 серп. 10:20 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-008710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни до електроприводу AUMA
Ім'я:Мосійчук Мирослава МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380363668495 ЄДРПОУ:05425046Оголошено5 серп. 14:48
Прийом пропозицій5 серп. 14:48 – 13 серп. 13:00Очікувана вартість200 600,40 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнод до бойлера
Очікувана вартість114,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело живлення змінного струму МВ-05 з пристроєм узгодження для магнетронів з стрижнево-діаметральною магнітною системою (або еквівалент) (код згідно ДК 021:2015 - код 31130000-6 Генератори змінного струму).
Оголошено17 лип. 09:54
Прийом пропозицій17 лип. 09:54 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість357 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-008300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор та супутні товари
Очікувана вартість5 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжерело живлення змінного струму МВ-05 з пристроєм узгодження для магнетронів з стрижнево-діаметральною магнітною системою (або еквівалент) (код згідно ДК 021:2015 - код 31130000-6 Генератори змінного струму).
Оголошено7 лип. 15:02
Прийом пропозицій7 лип. 15:02 – 15 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість357 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-30-004725-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 31130000-6 «Генератори змінного струму» (анод до бойлера (код ДК 021:2015 – 31131200-5 – аноди))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість203,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВоднева паливна комірка
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено26 черв. 18:08
Прийом пропозицій26 черв. 18:08 – 4 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість202 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-001027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнод магнієвий короткий, різьба М6*220
Очікувана вартість126,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013145-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор інверторний MaXpeedingRoda MXR 3500 3,0/3,3 кВт
Очікувана вартість28 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-005292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-006114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-002020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОренда генератора 30 кВт з пальним
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнод до бойлера
Очікувана вартість107,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro