Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31121100-1»
-
ID: UA-2026-09-02-012893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори дизельні
Оголошено2 вер. 17:02
Прийом пропозицій2 вер. 17:02 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор номінальною потужністю 30 кВт.
Оголошено1 вер. 12:22
Прийом пропозицій1 вер. 12:22 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-002729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор дизельний разом з доставкою, встановленням, підключенням, налаштуванням, пусконалагодженням та введенням в експлуатацію
Ім'я:Наталія ЩегельськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972291545 Веб сайт: ЄДРПОУ:25921037Оголошено27 серп. 10:46
Прийом пропозицій27 серп. 10:46 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31120000-3: Генератори (дизель-генератор)
Оголошено26 серп. 16:36
Прийом пропозицій26 серп. 16:36 – 3 вер. 16:38 -
ID: UA-2026-08-25-012191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено25 серп. 16:39
Прийом пропозицій25 серп. 16:39 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 111 612,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори дизельні
Оголошено21 серп. 15:43
Прийом пропозицій21 серп. 15:43 – 2 вер. 07:00Очікувана вартість417 495,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор 10 кВа
Очікувана вартість98 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизельний генератор
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість95 208,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезервні джерела електроживлення (дизельні генератори з технічним обслуговуванням та ремонтом)
Оголошено14 серп. 10:33
Прийом пропозицій14 серп. 10:33 – 22 серп. 01:00Очікувана вартість4 074 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори дизельні
Ім'я:Червонецька Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985880099 ЄДРПОУ:41940051Оголошено12 серп. 13:52
Прийом пропозицій12 серп. 13:52 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість985 454,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-005308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор дизельний разом з доставкою, встановленням, підключенням, налаштуванням, пусконалагодженням та введенням в експлуатацію
Ім'я:Наталія ЩегельськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972291545 Веб сайт: ЄДРПОУ:25921037Оголошено10 серп. 13:18
Прийом пропозицій10 серп. 13:18 – 18 серп. 18:00Очікувана вартість1 083 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизель-генератор
Оголошено7 серп. 16:07
Прийом пропозицій7 серп. 16:07 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-07-003556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31120000-3 Генератори
Оголошено7 серп. 11:18
Прийом пропозицій7 серп. 11:18 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість68 250 113,89 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор
Оголошено6 серп. 15:39
Прийом пропозицій6 серп. 15:39 – 18 серп. 01:00Очікувана вартість141 650,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-008280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор
Оголошено5 серп. 14:43
Прийом пропозицій5 серп. 14:43 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість1 304 795,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-009343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання резервного електроживлення з супутніми послугами підключення до мереж по вул. Кос-Анатольського, 2, м. Львів (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-05-25-3069858) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість4 148 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008333-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизель- генераторні установки (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2026-05-26-3069881) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість349 955 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач напруги (інвертор) Luxeon 300S
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-005319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання джерел резервного живлення (Перетворювач електричної ененргії)
Ім'я:Мусієць Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380502202107 ЄДРПОУ:43545782Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор
Оголошено23 лип. 12:07
Прийом пропозицій23 лип. 12:07 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість586 110,83 грн
без ПДВЗавершена