Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31110000-0»
-
ID: UA-2026-08-29-000251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсинхронний двигун 0,12 кВт, 1500 об/хв. В34Т 220/380В у комплекті із комунікаційним модулем
Ім'я:Дмитренко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380617096869 ЄДРПОУ:37648431Оголошено29 серп. 11:56
Прийом пропозицій29 серп. 11:56 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектродвигуни 3115 900kv
Оголошено26 серп. 12:05
Прийом пропозицій26 серп. 12:05 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-14-006194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31110000-0 Електродвигуни (Електродвигун (запасна частина вентилятора RH56C припливної системи вентиляції "гарячої камери" СВЯП-2))
Оголошено14 серп. 13:15
Прийом пропозицій14 серп. 13:15 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектродвигуни
Ім'я:Полякова Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463122290 Факс:+380463122290Веб сайт: ЄДРПОУ:32750668Очікувана вартість7 754,17 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-002903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 31110000-0 (Мотор обертання)
Очікувана вартість8 832,77 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиадаптер
Очікувана вартість19 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні запчастини (мотор колесо)
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектричний двигун 1,1 кВт 3000.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун ВС1200
Очікувана вартість3 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 31110000-0 Електродвигуни
Очікувана вартість23 805,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектродвигун 3.0 кВт для насоса відцентрового
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГібридні серводрайвери
Очікувана вартість16 552,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторна частина 4SR8/24S-PD
Очікувана вартість18 846,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектродвигун шлагбаума GANT STRIKE
Очікувана вартість9 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектродвигун.
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля запасних частин до пароконвектомату MKF 2011 TS:110 S/N:2219011262
Очікувана вартість44 420,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідроциліндр, електродвигун, адаптер
Оголошено24 серп. 10:45
Прийом пропозицій24 серп. 10:45 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість420 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010753-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДвигун занурювальний
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомлектуючі вироби і деталі для ремонту невиробничого обладнання
Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro